На зустрічі в Москві Трамп з Путіним обговорили якість російських повій - екс-глава ФБР

У той же час прес-секретар Путіна Пєсков заявив, що президент РФ не міг говорити з Трампом на такі теми.

Трамп і Путін. Ілюстрація:Деловая столицаКолишній глава ФБР Джеймс Комі стверджує, що на зустрічі з американським президентом Дональдом Трампом президент РФ Володимир Путін розповідав йому про російських повій. Про це повідомляє Financial Times, інформують Патріоти України.

У записах Комі від 8 лютого 2017 відзначається, що Трамп назвав «нісенітницею» інформацію про те, що він нібито запрошував повій в готельний номер в Москві.

При цьому він додав, що Путін говорив йому, що в Росії «найкрасивіші в світі повії». Комі додав, що Дональд Трамп не уточнив, коли саме президент Росії говорив про це.

Прес-секретар Володимира Путіна заявив, що президент РФ не міг говорити з Трампом на такі теми.

"Якщо так написано в книзі, то, як мінімум, ця частина не відповідає дійсності. Президент Путін не міг такого говорити і не говорив президенту Трампу", - сказав Пєсков журналістам.

Пєсков додав, що лідери двох країн жодного разу не спілкувалися до того моменту, поки Трамп не був обраний президентом США.

У січні 2017 року у ЗМІ з'явився документ про зв'язок між членами передвиборчого штабу Трампа і російськими спецслужбами. У ньому стверджується, що ФСБ прослуховувала знятий Трампом в московському готелі президентський номер, куди він нібито запрошував повій.

Коментуючи цю публікацію, Володимир Путін заявив, що не уявляє, щоб Трамп «побіг в готель зустрічатися з нашими дівчатами зі зниженою соціальною відповідальністю, хоча вони у нас безумовно кращі в світі».

Хіти тижня. Україна та Ізраїль підписали історичну угоду

середа, 23 січень 2019, 0:45

Останній рік-два стали переломними у стосунках двох держав. Особливо давалися взнаки російсько-українського "гібридного" протистояння. - Москва робила все, щоб перебити зближення Києва та Єрусалима. Україна та Ізраїль у понеділок, 21 січня, підписали У...

Хіти тижня. Помста Кремля? - ПАРЄ вдарила по Україні

середа, 23 січень 2019, 0:35

У понеділок, 21 січня, Україна втратила частину місць в регламентному комітеті ПАРЄ, який працює над зняттям санкцій з Росії, в результаті зміни правил формування комітетів.