На зустрічі в Москві Трамп з Путіним обговорили якість російських повій - екс-глава ФБР

У той же час прес-секретар Путіна Пєсков заявив, що президент РФ не міг говорити з Трампом на такі теми.

Трамп і Путін. Ілюстрація:Деловая столицаКолишній глава ФБР Джеймс Комі стверджує, що на зустрічі з американським президентом Дональдом Трампом президент РФ Володимир Путін розповідав йому про російських повій. Про це повідомляє Financial Times, інформують Патріоти України.

У записах Комі від 8 лютого 2017 відзначається, що Трамп назвав «нісенітницею» інформацію про те, що він нібито запрошував повій в готельний номер в Москві.

При цьому він додав, що Путін говорив йому, що в Росії «найкрасивіші в світі повії». Комі додав, що Дональд Трамп не уточнив, коли саме президент Росії говорив про це.

Прес-секретар Володимира Путіна заявив, що президент РФ не міг говорити з Трампом на такі теми.

"Якщо так написано в книзі, то, як мінімум, ця частина не відповідає дійсності. Президент Путін не міг такого говорити і не говорив президенту Трампу", - сказав Пєсков журналістам.

Пєсков додав, що лідери двох країн жодного разу не спілкувалися до того моменту, поки Трамп не був обраний президентом США.

У січні 2017 року у ЗМІ з'явився документ про зв'язок між членами передвиборчого штабу Трампа і російськими спецслужбами. У ньому стверджується, що ФСБ прослуховувала знятий Трампом в московському готелі президентський номер, куди він нібито запрошував повій.

Коментуючи цю публікацію, Володимир Путін заявив, що не уявляє, щоб Трамп «побіг в готель зустрічатися з нашими дівчатами зі зниженою соціальною відповідальністю, хоча вони у нас безумовно кращі в світі».

Хіти тижня. "Это не рейтинг Путина упал, а камни с неба рухнули. Крымнашенская истерия переходит в скулёж", - блогер

середа, 17 жовтень 2018, 2:00

Холодильник росіян впевнено перемагає усі можливі технології російських пропагандистів. "Совет директоров ЕБРР утвердил новую стратегию для Украины на следующие пять лет. Особое внимание проектам в таких сферах, как приватизация, энергобезопасность, фи...

Хіти тижня. Бацька продався? - Лукашенко публічно підтримав Москву в питанні автокефалії для України

середа, 17 жовтень 2018, 1:00

Президент Білорусі Олександр Лукашенко знову відзначився неоднозначними заявами на адресу України, побічно піддавши критиці отримання автокефалії Українською православною церквою. У чому саме полягає розкол, Лукашенко не пояснив, проте дав зрозуміти, щ...