Асоціація технічного моніторингу (TUEV) з Мюнхена проведе сертифікацію українського проекту Hyperloop. Оцінка може бути надана вже до кінця цього року. Про це стало відомо за підсумками переговорів в Мюнхені міністра інфраструктури України Володимира Омеляна з керівництвом TUEV SUED, передають Патріоти України.
"Ми почали дуже важливий процес в проекті Hyperloop - його сертифікацію. Вони (німецькі партнери - ред.) сказали, що планують завершити в цьому році. Це буде оцінка з боку авторитетної профільної структури. Це відомий ТЮВ, найбільша асоціація Німеччини, яка об'єднує всіх виробників по сертифікації безпечного використання", - розповів Омелян.
Він зазначив, що якими б не були розробки, без належного підтвердження безпеки з боку європейських інституцій ми не змогли просувати цей проект далі. Німеччина в цій сфері відіграє основну роль, додав він.
За словами Омеляна, є попередня оцінка, вона буде опублікована найближчим часом. Далі робота триватиме вже з поглибленого вивчення нового транспортного засобу. Переговори в Мюнхені Омелян назвав дуже плідними і успішними. У столиці Баварії він зустрівся з місцевим бізнесом.
Раніше міністр повідомляв, що в наступному році після завершення розробки попереднього ТЕО, почнеться конструювання тестової труби в Україні, і запуск першої лінії вакуумного потяга за технологією Hyperloop може відбутися протягом п'яти років.
Hyperloop ( «Гіперпетля») складається з аеродинамічної труби і капсули, яка здатна рухатися без повітряного опору і розганятися до рекордних швидкостей.
Ілон Маск запропонував ідею транспортної системи в 2012 році. У серпні 2013 роки витрати на реалізацію проекту оцінили в $6-7,5 млрд. Компанії Hyperloop Transportation Technologies (HTT) і Hyperloop One зайнялися його розвитком.
США можуть припинити свою участь у програмі щодо притягнення Росії до відповідальності за воєнні злочини. У Вашингтоні відмовляються називати РФ агресором, передають Патріоти України з посиланням на The Telegraph. За даними видання, США не захотіла на...
Президент Росії Володимир Путін не проти перемовин щодо закінчення війни. Однак він хотів би хотів би, щоб переговори тривали на тлі воєнних дій, масованих обстрілів України та продовження контактів з президентом США Дональдом Трампом. Путіну потрібно,...