Найголовніший терорист: Росія оголосила про арешт Арсенія Яценюка

Сам Яценюк вважає звинувачення маячнею, але зазначає, що справа має на меті дати Кремлю юридичні механізми для його переслідування.

Арсенія Яценюка дуже хочуть арештувати в РФ. Ілюстрація:https://imagecdn1.luxnet.ua/

Слідчий комітет Росії направив у міський суд Єссентуків Ставропольського краю клопотання про арешт екс-прем'єра України Арсенія Яценюка. Засідання пройшло 9 березня. Про це повідомив сам Яценюк у своєму Facebook, прикріпивши відповідні документи, передають Патріоти України.

Екс-прем'єра хочуть арештувати за звинуваченням у скоєнні таких злочинів: участь в збройної групі (банді) або в здійснюваних нею нападах; відповідальність за підготовку до злочину і замах на злочин; умисне вбивство при обтяжуючих обставинах.

Сам Яценюк вважає звинувачення маячнею, але зазначає, що справа має на меті дати Кремлю юридичні механізми для його переслідування.

"У цьому сценарії є намір вивести тему "звірств Яценюка в Чечні" на новий рівень для широкого спектра подальших дій", - написав Яценюк.

У той же час російське агентство "Интерфакс" з посиланням на прес-службу Єссентукського міськсуду пише, що Яценюк заочно арештований у зв'язку з тим, що 21 лютого 2017 року його було оголошено в міжнародний розшук.

"Постановою суду щодо Яценюка заочно обрано запобіжний захід у вигляді взяття під варту в зв'язку з тим, що він 21 лютого 2017 року оголошено в міжнародний розшук", - йдеться в повідомленні.

Як відомо, у вересні 2015 року глава Слідчого комітету РФ Олександр Бастрикін заявив про те, що Арсеній Яценюк в 1994-1995 роках воював у Чечні і удостоївся найвищої нагороди Джохара Дудаєва "Честь нації" за знищення російських військовослужбовців.

Хіти тижня. "РФ просит Запад продать ей легкие и жаропрочные материалы, чтобы сделать ракету, которой Кремль будет угрожать Западу", - Анти-Колорадос

вівторок, 23 жовтень 2018, 16:00

У Путіна та оточення ще багато інших сюрреалістичних прожектів. У тому числі таких, які мають на меті спритно обдурити власних "підданих". "Наверняка, все уже успешно забыли эпопею, которая предшествовала строительству крымского моста. В общем, тогда б...

Хіти тижня. Забрехались і "здали" Москву: В УПЦ МП порівняли автокефалію для України з анексією Криму

вівторок, 23 жовтень 2018, 15:30

В Українській православній церкві Московського патріархату порівняли рішення Вселенського патріархату про надання Українській православній церкві автокефалії з анексією Росією українського півострова Крим. Про це заявив глава інформаційно-просвітницько...