Найголовніший терорист: Росія оголосила про арешт Арсенія Яценюка

Сам Яценюк вважає звинувачення маячнею, але зазначає, що справа має на меті дати Кремлю юридичні механізми для його переслідування.

Арсенія Яценюка дуже хочуть арештувати в РФ. Ілюстрація:https://imagecdn1.luxnet.ua/

Слідчий комітет Росії направив у міський суд Єссентуків Ставропольського краю клопотання про арешт екс-прем'єра України Арсенія Яценюка. Засідання пройшло 9 березня. Про це повідомив сам Яценюк у своєму Facebook, прикріпивши відповідні документи, передають Патріоти України.

Екс-прем'єра хочуть арештувати за звинуваченням у скоєнні таких злочинів: участь в збройної групі (банді) або в здійснюваних нею нападах; відповідальність за підготовку до злочину і замах на злочин; умисне вбивство при обтяжуючих обставинах.

Сам Яценюк вважає звинувачення маячнею, але зазначає, що справа має на меті дати Кремлю юридичні механізми для його переслідування.

"У цьому сценарії є намір вивести тему "звірств Яценюка в Чечні" на новий рівень для широкого спектра подальших дій", - написав Яценюк.

У той же час російське агентство "Интерфакс" з посиланням на прес-службу Єссентукського міськсуду пише, що Яценюк заочно арештований у зв'язку з тим, що 21 лютого 2017 року його було оголошено в міжнародний розшук.

"Постановою суду щодо Яценюка заочно обрано запобіжний захід у вигляді взяття під варту в зв'язку з тим, що він 21 лютого 2017 року оголошено в міжнародний розшук", - йдеться в повідомленні.

Як відомо, у вересні 2015 року глава Слідчого комітету РФ Олександр Бастрикін заявив про те, що Арсеній Яценюк в 1994-1995 роках воював у Чечні і удостоївся найвищої нагороди Джохара Дудаєва "Честь нації" за знищення російських військовослужбовців.

"Права Справа" оприлюднила дані про сімнадцять бойовиків, які катували українських заручників

субота, 15 грудень 2018, 16:59

Списки злочинців ще у серпні 2015 року були передані співробітникам спеціальних органів України і оприлюднені у засобах масової інформації. Утім, судячи з подальшого перебігу подій, інформація аналітичного відділу ГІ "Права Справа" була проігнорована спів

У Кремлі позеленіли від люті: США демонстративно проігнорували Росію

субота, 15 грудень 2018, 16:15

Глава американського військового відомства Джеймс Меттіс не надав Сергію Шойгу навіть формальної відповіді на його звернення. Пентагон проігнорував звернення міністра оборони Росії Сергія Шойгу з приводу розбіжностей із США щодо Договором про ракети се...