Навіть із забороною служіння: В УПЦ МП пригрозили своїм єпископам покаранням за участь в Об'єднавчому соборі

Відповідні заяви зробив митрополит Антоній, який де-факто керує Московським патріархатом в Україні.

Митрополит Антоній. Фото:Facebook

Єпископам УПЦ МП, які вирішать взяти участь в Об’єднавчому соборі православних церков в Україні, загрожує покарання аж до заборони служіння. Про це в інтерв’ю російському телеканалу НТН, текстову версію якого опубліковано на Facebook УПЦ МП, заявив керівник справами Української православної церкви митрополит Антоній, передають Патріоти України.

"Нашою церквою було ухвалено соборне рішення, яке є обов'язковим для виконання всіма вірними Української Православної Церкви. Це стосується і єпископату, і духовенства, і мирян. У цьому рішенні сказано конкретно, що брати участь в так званому "об'єднавчому Соборі" ніхто з нас не може", - розповів він.

За словами Антонія, відвідування цього собору єпископами УПЦ МП буде розцінено як "канонічне порушення", що призведе до відповідних дисциплінарних покарань.

"Це не покарання - "мечем рубаємо", а констатація того, що певний священнослужитель порушив архієрейську клятву і вийшов з канонічної Церкви, яка його народила як єпископа", - зазначив митрополит.

Він також підкреслив, що рішення про покарання ухвалюватиме Синод згідно з усіма церковними правилами, однак це покарання може означати навіть заборону служіння.

Як відомо. митрополит Антоній де-факто керує Московським патріархатом в Україні. Він є фігурою, яка повністю підпорядкована Москві, тому і рішення УПЦ МП копіюють позицію РПЦ.

Варто нагадати, що 19 листопада Вселенський патріархат підтвердив свої наміри надати Українській церкві Томос та офіційно анонсував проведення Об'єднавчого собору в грудні.

Підірвали місцевого колаборанта: В окупованому Енергодарі стався черговий "теракт" (фото, відео)

п’ятниця, 3 лютий 2023, 11:59

В окупованому Енергодарі вибухнула автівка. Про це повідомляє окупаційна "влада" міста, передають Патріоти України. Як пишуть соцмережі та місцеві паблики, підірвана машина в Енергодарі належала колаборанту Євгену Кузьміну. Кузьмін працював на окупацій...

Бог не дослухався до молитов фінансиста вбивць українців: США конфіскують активи "православного" олігарха

п’ятниця, 3 лютий 2023, 11:38

Ухвалена в США поправка до бюджетного законодавства передбачає, що конфісковані кошти можуть бути спрямовані на відновлення України. Також повідомлялось, що Малафеєв фінансував російських терористів ''ЛДНР''.