Навіть Оксфордський словник проти Росії: Названо три серйозних поразки Кремля на Заході

Зростає токсичність російського політичного режиму і нерукопожатного російського керівництва.

Путін стає особливо токсичним. Ілюстрація: Рейтерс.

Росія за недавній час зазнала відразу кількох великих невдач в міжнародних організаціях, що свідчить про усвідомлення в світі "токсичності" Кремля.Про це розповів експерт Центру Разумкова Михайло Пашков, передають Патріоти України.

В першу чергу, він зазначає поразку на виборах глави Інтерполу представника Росії Олександра Прокопчука. "Проти цієї кандидатури виступила низка країн Заходу. Причому дуже активно виступили американці, Британія, Литва і Україна. Останні дві країни навіть заявили, що можуть переглянути свою участь в Інтерполі. Це був дійсно критичний момент для багатьох країн, тому що сам Олександр Прокопчук пов'язаний зі спецслужбами Росії, які зарекомендували себе останнім часом вкрай негативно. Зростає токсичність російського політичного режиму і нерукопожатного російського керівництва. Все це призвело до торпедування кандидатури Прокопчука, і, врешті-решт, переміг представник Південної Кореї Кім Чон Ян", - говорить Пашков.

Крім цього, в той же день відбулася також неприємна для Росії подія: Організація із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ) прийняла рішення про можливість визначати винних у застосуванні хімзброї шляхом створення відповідної комісії.

"Росія виступала категорично проти. Але рішення на конференції ОЗХЗ в Гаазі, наскільки відомо, було прийнято. Тобто і тут Росія зазнала поразки. Зрозуміло, що причина в зростанні токсичності російського політичного режиму і розумінні Заходом ролі і місця Росії в міжнародній політиці - її агресивних дій на міжнародній арені", - зазначає експерт.

В той же ряд, на думку Пашкова, слід віднести і недавні події в Парламентській асамблеї Ради Європи (ПАРЄ). "Були заблоковані дуже серйозні зусилля керівництва ПАРЄ щодо відновлення прав російської делегації. Цей своєрідний модельний ряд і дає підстави говорити, що токсичність російського режиму зумовлює поведінку багатьох країн, зокрема в міжнародних організаціях. Давайте також згадаємо, що Оксфордський словник головним словом 2018 року назвав "токсичний", - резюмує він.

Джерело: Апостроф

"Росія сама створила ризики": США озвучили вимоги для ядерної безпеки на ЗАЕС

субота, 13 серпень 2022, 0:34

Штати на засіданні РБ ООН вказали, що для безпеки ЗАЕС потрібно звідти вивести російські війська, створити там демілітаризовану зону і забезпечити доступ експертів МАГАТЕ. Про це заявила заступниця держсекретаря США з питань контролю над озброєннями та...

"Не губіть голови, повторення Сєвєродонецька не буде": Арестович прокоментував ситуацію, що склалася навколо Бахмута

субота, 13 серпень 2022, 0:28

Удень 12 серпня Генштаб заявив про частковий успіх окупантів у напрямку Бахмута. Олексій Арестович наголосив, що повторення ситуації Сєвєродонецька та Лисичанська на Донеччині не буде. Про це позаштатний радник голови Офісу Президента заявив в етері ют...