Навіть улюблений тип жінок вказано: Місія ОБСЄ на Донбасі потрапила в скандал зі зливом інформації спецслужбам РФ

Місія зараз налічує майже 1200 співробітників, серед яких чимало місцевих на посадах перекладачів, радників і адміністративного персоналу.

ОБСЄ на Донбасі. Фото: РБК.

Спеціальна моніторингова місія (СММ) ОБСЄ в Україні потрапила в шпигунський скандал, оскільки внутрішні документи місії, ймовірно, потрапили в руки російських спецслужб. Про це йдеться в розслідуванні телепрограми FAKT німецького телеканалу ARD, передають Патріоти України.

Так, у розпорядженні німецьких журналістів опинилася копія цифрового носія, на якому збережені внутрішні звіти місії про події на окупованих територіях сходу України. Крім того, в ньому є дані про комунікації заступника голови СММ Александера Гуґа (Alexander Hug). Крім того, носій містить міні-досьє на членів місії. Там описані риси характеру, схильність до вживання алкоголю, фінансове становище, типи жінок, які їм подобаються тощо.

За даними розслідування FAKT, вся ця інформація була в розпорядженні працівника Федеральної служби безпеки (ФСБ) РФ. "Розслідування показує, що документи могли бути передані російським агентам від співробітника місії ОБСЄ", - вказують журналісти.

"Зараз ми не можемо сказати точно, що сталося. Нам потрібні подальші деталі", - сказав заступник голови СММ Александер Гуґ. Заступник глави місії додав, що СММ ОБСЄ серйозно сприймає будь-які загрози безпеці членів місії. В ОБСЄ, за його словами, перевірять цю ситуацію і вживуть необхідних заходів.

Посольство РФ в Берліні на запит журналістів відповіло, що надання інформації з цього питання - поза їхньою компетенцією. Близько 700 міжнародних спостерігачів задіяні зараз в місії ОБСЄ, яка працює в Україні з березня 2014 року. Загалом, місія налічує майже 1200 співробітників, серед яких чимало місцевих на посадах перекладачів, радників і адміністративного персоналу.

"Головна помилка Зеленського, те що він залишив демократію", - "слуга народу" Богуцька вимагає закрити українцям рота

п’ятниця, 26 квітень 2024, 2:35

"Знаєте, про що я насправді шкодую? Про те, що з прийняттям Воєнного стану не було введено воєнну цензуру. Володимир Зеленський (чи справді, чи з подачі європейських партнерів) залишив демократію під час війни. Це була помилка!!!" - написала Богуцька. ...

Вибори недійсні. Х*ло - узурпатор: Європарламент не визнав легітимність Путіна

п’ятниця, 26 квітень 2024, 1:45

Країни-члени Євросоюзу та міжнародна спільнота не повинні визнавати результати "виборів" 15-17 березня у Росії, за результатами яких "переможцем" оголосили Володимира Путіна. Відповідну резолюцію прийняв Європарламент у четвер, 25 квітня. Документ підт...