Не "Джавеліни": Екс-військовий із США пояснив, яка зброя насправді потрібна Україні

На думку експерта, ЗСУ зараз загрожує не танкове вторгнення з Росії, а важка артилерія країни-агресора.

Ілюстрація: ЖЖ

Пентагон та Держдеп США запропонували адміністрації Дональда Трампа план щодо надання Україні летальної зброї, зокрема протитанкових ракет Javelin, з метою оборони від військової агресії Росії на Донбасі. Однак у цій пропозиції є дві недоречності, пише для The Washington Times колишній військовий США Тодд Вуд, повідомляють Патріоти України.

Перша полягає в тому, що збройні сили України стали набагато потужнішими, ніж до анексії Криму Росією. Київ має власний оборонно-промисловий комплекс, тож у разі відкритого наступу Україна сама може дати гідну відсіч Росії, хоч ЗСУ все одно зазнають поразки,

Інша "проґалина" у плані озброєння України, на думку журналіста, в тому, що українським військам зараз загрожує не танкове вторгнення з Росії, а важка артилерія країни-агресора.

"Багато разів Росія вела артилерійський вогонь зі своєї території. Тому, щоб протистояти російській загрозі, Україні знадобляться не протитанкові комплекси Javelin, а вдосконалений контрартилерійський радар, а також техніка для знищення цілей на далекій відстані, як тільки вони ідентифіковані. Надання протитанкової зброї не допоможе нейтралізувати цю загрозу", - впевнений Вуд.

Варто зауважити, що автор статті досить категорично ставиться до самої ідеї озброєння Сполученими Штатами України. За його твердженням, Америці не варто надавати чи продавати зброю для захисту відкрито, адже у США є можливість зробити це через "приховані канали", йдеться у публікації.

Нагадаємо, Литва передасть Україні озброєння майже на 2 млн євро.

З архіву ПУ. Ніякого перехоплювача Bayraktar TB2 не виходит: РФ похизувалась випробуванням морально застарілого БПЛА "Охотник"

середа, 19 січень 2022, 0:10

Спочатку Кремль планував, що "Охотник" стане перехоплювачем Bayraktar TB2. Але тепер концепція змінилась, і "Охотник" стане морально застарілим безпілотним бомбардувальником, зазначають Патріоти України. Конструктори безпілотного літального апарату "Ох...

З архіву ПУ. "Діти в поле вийти не можуть": Симоненко відзначився неадекватною заявою в Москві (відео)

вівторок, 18 січень 2022, 23:55

Лідер комуністів, виступаючи на телебаченні країни-агресора, яка розв'язала війну на сході України і анексувала Крим, звинуватив українських військових в ... мінуванні території. На пропагандистському телеканалі «Росія 1» яскраво виступив Петро Симонен...