"Не позволим шутить никому": Російські комуністи зібралися до суду через Джамалу та "подаровану" Кубань

Комуністи обурюються, що проморолик з Кубанню у складі України був не "помилкою, а спланованою провокацією".

Джамала. Фото:ru.krymr.com

Краснодарські "Комуністи Росії" вирішили звернутися до Європейського суду з прав людини через ролик фанатки Євробачення, де Кубань стала територією України. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на РИА Новости.

Як відзначають "Комуністи Росії", коли під час чергової репетиції на сцену вийшла Джамала, за її спиною з'явився контур держави Україна, і на цьому контурі до території були "приєднані" Крим і Краснодарський край. За повідомленнями ЗМІ, у випадку з контуром кордонів України помилку при монтажі презентації допустили організатори конкурсу. На думку "Комуністів Росії", дана дія була не помилкою, а добре спланованою провокацією.

"Краснодарський крайком компанії "Комуністи Росії" звернувся в Європейський суд з прав людини з вимогою про відшкодування моральної шкоди, завданої жителям благодатної Кубані організаторами пісенного конкурсу "Євробачення", - йдеться в повідомленні прес-служби регіонального відділення комуністичної партії.

"Рішенням партійного бюро ми направляємо позов до Європейського суду з прав людини з вимогою відшкодування шкоди по тисячі євро всім жителям Краснодарського краю ... Кубань була і буде невід'ємною частиною Росії і не дозволить нікому жартувати подібним чином", - наводяться в повідомленні слова секретаря краснодарського відділення партії Михайла Абрамяна.

Чоловіків – на фронт, дружинам - кримінальна стаття: Військове керівництво РФ придумало ноу-хау для боротьби зі скаргами родин "мобіків"

четвер, 30 березень 2023, 10:49

Військове керівництво Росії придумало спосіб боротися з численними скаргами з боку сімей військовослужбовців РФ. Дружинам солдатів загрожує кримінальна стаття та перевірка особи за фактом дискредитації "СВО". Про це повідомляє Telegram-канал "Досье шпи...

Це буде кінець для Лукашенка: Ударом Tomahawk США можуть рознести "ядерну" базу РФ у Білорусі, - Жданов

четвер, 30 березень 2023, 10:38

Полковник запасу, військовий експерт Олег Жданов прокоментував ситуацію навколо наміру країни-агресора РФ розмістити в Білорусі тактичну ядерну зброю, передають Патріоти України. "Я не думаю, що з боку НАТО буде якась різка реакція. Ми вже спостерігаєм...