Не та компанія: Марина Порошенко вишивала рушник разом зі скандальним Трухановим (фото)

Перша леді України відвідала сьогодні Одещину і привезла з собою Книгу Миру - спеціальне видання, в якому діти вояків з усієї країни залишають свої побажання, які складають своєрідну дитячу молитву за мир.

Фото:Думская

Дружина президента Марина Порошенко разом зі школярами та мером Одеси Геннадієм Трухановим, який знаходиться під слідством Національного антикорупційного бюро, вишивала семиметровий рушник національної єдності. Про це свідчать фото на сайті глави держави, інформують Патріоти України.

Також про це повідомляє і місцеве видання Думская. Зазначається, що на старовинному полотні, якому вже понад 100 років, "стібок до стібка вишивали понад 1500 рукодільниць".

Як розповіла директор обласного центру української культури Валентина Вітос, рушник вишивають вже три роки:

"У центрі композиції - Дерево Життя. Найбільша квітка символізує Одесу. Навколо - шість менших квіток. Це міста обласного підпорядкування Ізмаїл, Теплодар, Подольск, Південний, Чорноморськ, Білгород-Дністровський. Далі - 26 кольорів за кількістю районів", - говорить вона.

Наймолодшому учаснику акції три роки, а найстаршому майже 100 років.

"Многозначительно забыл, или Почему Трамп ничего не сказал в ООН об Украине", - блогер

середа, 26 вересень 2018, 16:36

"По многим пунктам посылы вчерашнего выступления президента США Дональда Трампа во время заседания Генассамблеи ООН было нетрудно предсказать заранее", - пише у своєму блозі Владислав Гірман, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "Но от этого ег...

"Боротьба буде дуже напруженою, або Чи залишиться п'ятою колоною УПЦ МП", - Грабовський

середа, 26 вересень 2018, 16:24

"Найперше. Якщо взагалі глянути в історичній перспективі, то причому тут Московський патріархат до української території? Територія нинішньої України власне була історично канонічною територією Константинополя Вселенського патріархату", - пише у своєму...