Не та компанія: Марина Порошенко вишивала рушник разом зі скандальним Трухановим (фото)

Перша леді України відвідала сьогодні Одещину і привезла з собою Книгу Миру - спеціальне видання, в якому діти вояків з усієї країни залишають свої побажання, які складають своєрідну дитячу молитву за мир.

Фото:Думская

Дружина президента Марина Порошенко разом зі школярами та мером Одеси Геннадієм Трухановим, який знаходиться під слідством Національного антикорупційного бюро, вишивала семиметровий рушник національної єдності. Про це свідчать фото на сайті глави держави, інформують Патріоти України.

Також про це повідомляє і місцеве видання Думская. Зазначається, що на старовинному полотні, якому вже понад 100 років, "стібок до стібка вишивали понад 1500 рукодільниць".

Як розповіла директор обласного центру української культури Валентина Вітос, рушник вишивають вже три роки:

"У центрі композиції - Дерево Життя. Найбільша квітка символізує Одесу. Навколо - шість менших квіток. Це міста обласного підпорядкування Ізмаїл, Теплодар, Подольск, Південний, Чорноморськ, Білгород-Дністровський. Далі - 26 кольорів за кількістю районів", - говорить вона.

Наймолодшому учаснику акції три роки, а найстаршому майже 100 років.

Каже, гірше, ніж у Москві: Віра Савченко запевняє, що її сестра вже "ходячий труп"

вівторок, 11 грудень 2018, 7:41

Сестра запевняє, що за п'ять днів сухого голодування Надія змарніла гірше ніж за весь час у російському полоні. Тоді, згідно заяв, льотчиця голодувала максимально без перерви 83 дні, в т.ч. суха фаза. Українських лікарів, правда, окупанти до не підпускали

Хіти тижня. У митрополита Онуфрія відреагували на прохання Порошенка допомогти визволити моряків

вівторок, 11 грудень 2018, 5:00

В УПЦ МП заявили, нібито зверталися із аналогічним проханням до патріарха РПЦ Кирила. Предстоятель Української православної церкви Московського патріархату Онуфрій нібито неодноразово звертався до патріарха РПЦ Кирила щодо звільнення українських морякі...