Не тільки Фріланд: Ще одна міністерка Канади розповіла про українське коріння

Кірсті Данкан розповіла, що її родина переїхала в Канаду на початку ХХ століття.

Кірсті Данкан. Фото: UATV.

Міністерка науки та спорту Канади Кірсті Данкан розповіла про своє українське походження. Близько століття назад її родичі приїхали до Канади. Про це сама міністр оголосила під час церемонії відкриття Генконсульства України в Едмонтоні, повідомляють Патріоти України.

"На початку ХХ століття моя родина приїхала до Канади з України і оселилася на Заході. Проте з часом предки втратили контакт із родичами", – сказала Данкан.

"Коли мігранти прибували до Канади, то часто втрачали зв’язок із родиною, рідше писали листи",
– зазначила міністр. За словами Данкан, відкриття Генконсульства України “посилить й так міцну дружбу між нашими державами”. "Сьогодні – важливий історичний та дуже емоційний для мене день", – підсумувала вона.

Джерело: Укрінформ

У Росії повістки приносять посеред ночі з умовою з'явитися у військкомат протягом 2 годин (відео)

понеділок, 26 вересень 2022, 11:56

У Росії рішення кремлівського диктатора Володимира Путіна про "часткову мобілізацію" виконується ударними темпами. Повістки розносять вночі із умовою з'явитися до військкоммату протягом двох годин, передають Патріоти України. Відповідне відео опублікув...

Путін хоче закінчити війну до 15 листопада: Жданов пояснив, на що сподівається диктатор

понеділок, 26 вересень 2022, 11:56

Російський диктатор Володимир Путін все ще сподівається, що Україна капітулює і погодиться на умови Кремля. Він нібито вважає, що це може статися до 15 листопада. Про це повідомив військовий експерт Олег Жданов, пославшись на джерела, передають Патріот...