Не в унісон з Аграмунтом: Дві великі групи в ПАРЄ не підтримають повернення РФ в Асамблею

Представник Європейської народної партії наголосив, що Палац Європи, де проходять сесії ПАРЄ, має свої принципи і правила демократії, які не можна змінювати під будь-яку країну.

ПАРЄ. Ілюстрація:http://www.ukrinform.ua/

Група Європейської народної партії (ЄНП), а також консерватори в Парламентській асамблеї Ради Європи не будуть підтримувати зняття політичних санкцій з Російської Федерації. Про позицію ЄНП оголосив німецький депутат Аксель Фішер, коментував від імені групи доповіді щодо російсько-українського конфлікту, передають Патріоти України з посиланням на Європейську правду.

"Так, зараз активно йде дискусія, нам кажуть, що Росія повинна повернутися в цей зал. Але наша група говорить ні", - заявив Фішер. "Це (Палац Європи, де проходять засідання ПАРЄ - ред) - будинок демократії, у нас є правила і принципи демократії. Ми не повинні змінювати їх під конкретну країну - або Росію, або Туреччину, або будь-яку іншу", - додав політик.

Точно такої позиції дотримується група консерваторів, про що заявив британець Пол Скаллі, який доповідав від імені групи. "Так, діалог з Росією був би корисний, але ми повинні пам'ятати, чому Росія покинула асамблею", - заявив він. "Ми зараз не можемо допустити, щоб Росія знову приєднається до цього залу", - додав Скаллі.

Королівський дарунок Україні: Як шведські літаючі радари ASC-890 на службі ЗСУ змінять війну проти російських загарбників (відео)

четвер, 30 травень 2024, 3:25

Як вже писали ПУ, Швеція оголосила про новий пакет військової допомоги Україні на 13 млрд шведських крон (близько 1,23 млрд доларів), який стане найбільшим із початку повномасштабного вторгнення РФ. 16-й пакет військової допомоги включає навіть те, чог...

"Только сделали и, бл*дь, в другое место": Окупанти жаліються, що їм на Бєлгородщині дали наказ рити окопи (аудіо)

середа, 29 травень 2024, 23:16

Російські окупанти жаліються, що їх перекидають “з місця на місце” у Бєлгородській області. Там їм доводиться рити окопи, після чого їх посилають “відпрацьовувати” іншу територію. Про це свідчить розмова окупанта з його дружиною, яку перехопило ГУР Мін...