
Три американських стратегічних бомбардувальника B-52 "Стратофортресс" візьмуть участь у військових навчаннях в Балтії. Про це йдеться в прес-релізі Стратегічного командування збройних сил США, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Бомбардувальники, які здатні нести ядерний заряд, вилетять 2 червня з бази ВПС Майнот в штаті Північна Дакота і прибудуть в британський Ферфорд. Там і базуватимуться.
Проте повітряна техніка буде задіяна в навчаннях "Удар шаблі-16" і "Справедливий молот".
Навчення "Удар шаблі 16" вже почалися в Латвії, Литві та Естонії 27 травня. Триватимуть вони до 22 червня. У них беруть участь близько 10 тисяч військовослужбовців з 13 країн.
Раніше повідомлялося, що США перекинули до Чорного моря винищувачі F-22 Raptor. Вони будуть знаходитися на авіабазі в Румунії, яка стане їх постійним місцем дислокації.
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...