"Незважаючи на трагедію, ми маємо намір виконувати наш мандат" - голова місії ОБСЄ в Україні

Ертурул Апакан також вимагає притягнення винних за вибух авто місії до відповідальності.

Місія ОБСЄ на Донбасі. Ілюстрація:Depo.ua

Голова СММ ОБСЄ в Україні Ертурул Апакан заявляє, що попри підрив машини, місія і далі виконуватиме свій мандат і вимагає притягнення винних до відповідальності. Про це йдеться у повідомленні СММ ОБСЄ, оприлюдненому в понеділок, передають Патріоти України.

"Незважаючи на цю трагедію, ми маємо намір виконувати наш мандат та сприяти забезпеченню миру для народу України", - зазначив він.

"Я знову звертаюся із закликом до стійкого припинення вогню, виведення зброї, повного розмінування і реальної відданості миру. І я прошу , щоб ті, хто несе відповідальність за розміщення мін, були притягнуті до відповідальності", - наголосив він.

Він наголосив, що у складі цієї міжнародної неозброєної спостережної місії "віддані професіонали, які важко працюють, імплементуючи мандат заради нормалізації ситуації в Україні вони ризикують своїм життям кожного дня, щоб виконати завдання".

"Сьогодні я виїжджаю на місце, щоб висловити свою підтримку спостерігачам та зрозуміти ситуацію краще", - зазначив він.

Як відомо, у неділю вранці на окупованій частині Луганської області на міні підірвалася машина СММ ОБСЄ. Інцидент стався в районі населеного пункту Пришиб.

Один з членів місії загинув, двох доставлено до лікарні для подальшого обстеження. Пізніше стало відомо, що загиблий – медичний працівник зі США, поранення отримали громадяни Німеччини та Чехії.

Військовий авіапарк і катастрофа Ан-26: На що здатні військові літаки України

середа, 30 вересень 2020, 22:44

Попри налагоджені процеси ремонту та модернізації наявної техніки, бойова авіація потребує сучасних літаків п’ятого покоління. Військова авіація України може вичерпати свій ресурс і втратити боєздатність вже через 10-15 років. Парк Повітряних сил не по...

Вірменська армія скаржиться, що Азербайджан знищив "не имеющий аналогов в мире" новітній російський комплекс радіоелектронної боротьби з безпілотниками (відео)

середа, 30 вересень 2020, 22:06

Азербайджан знищив на території Нагірного Карабаху станцію РЕБ «Репеллент», повідомляють Патріоти України з посиланням на Український мілітарний портал. Кадри з рештками гордості російського ВПК було оприлюднено міністерством оборони Азербайджану в одн...