Нічого хорошого колабораціоністів не чекає: Марчук розповів, чого бояться чиновники в ОРДЛО

За словами представника української сторони у тристоронній контактній групі, мінський процес зайшов у глухий кут.

Євген Марчук. Ілюстрація:Главком

Представники так званої "влади" ОРДЛО бояться, що після деокупації Донбасу українська влада покарає їх. Про це заявив в четвер представник української сторони в підгрупі з безпеки Тристоронньої контактної групи в Мінську Євген Марчук, передають Патріоти України з посиланням на Українську правду.

Він розповів, що розмовляв з представником "влади" ОРДЛО, який є учасником переговорного процесу в Мінську. Марчук зазначив, що ця людина є колабораціоністом, але не бойовиком.

"Ви можете мені сказати, що мене чекає, коли повернеться українська влада? Мене особисто, мою сім'ю, моїх дітей?" - процитував Марчук питання цієї людини.

На думку Марчука, "нічого хорошого" колабораціоніста не чекає. "А від нього залежить дуже багато чого", - зазначив він.

"Сьогодні відповіді тій частині громадян, які є вимушеними колабораціоністами, не в бойовій сфері, не в військовій, відповіді для них немає", - додав Марчук.

За словами представника української сторони на цих переговорах, мінський процес зайшов у глухий кут.

"Терпіння не безмежне": Україна попередила про можливий перегляд переговорної позиції

вівторок, 23 червень 2026, 11:23

Україна може переглянути свою нинішню переговорну позицію щодо припинення війни з Росією. Про це під час засідання Ради Безпеки ООН заявив постійний представник України при ООН Andrii Melnyk, передають Патріоти України. За словами дипломата, Київ залиш...

Гондурас зацікавився українськими дронами - новий контракт може здивувати світ

вівторок, 23 червень 2026, 10:56

Українські дрони виходять на новий ринок: їх використають проти злочинності та для аграрного сектору, передають Патріоти України. Гондурас планує закупити українські безпілотники для охорони державних кордонів і боротьби з організованою злочинністю. Пр...