Нічого хорошого колабораціоністів не чекає: Марчук розповів, чого бояться чиновники в ОРДЛО

За словами представника української сторони у тристоронній контактній групі, мінський процес зайшов у глухий кут.

Євген Марчук. Ілюстрація:Главком

Представники так званої "влади" ОРДЛО бояться, що після деокупації Донбасу українська влада покарає їх. Про це заявив в четвер представник української сторони в підгрупі з безпеки Тристоронньої контактної групи в Мінську Євген Марчук, передають Патріоти України з посиланням на Українську правду.

Він розповів, що розмовляв з представником "влади" ОРДЛО, який є учасником переговорного процесу в Мінську. Марчук зазначив, що ця людина є колабораціоністом, але не бойовиком.

"Ви можете мені сказати, що мене чекає, коли повернеться українська влада? Мене особисто, мою сім'ю, моїх дітей?" - процитував Марчук питання цієї людини.

На думку Марчука, "нічого хорошого" колабораціоніста не чекає. "А від нього залежить дуже багато чого", - зазначив він.

"Сьогодні відповіді тій частині громадян, які є вимушеними колабораціоністами, не в бойовій сфері, не в військовій, відповіді для них немає", - додав Марчук.

За словами представника української сторони на цих переговорах, мінський процес зайшов у глухий кут.

Замість Марка Міллі: Сенат США затвердив новим головою Об'єднаного комітету начальників штабів

четвер, 21 вересень 2023, 11:40

Раніше законодавці не могли затвердити Брауна і ще кількох кандидатів на вищі пости у військовому керівництві країни у зв'язку з опозицією з боку одного сенатора-республіканця. . Сенатори змогли розпочати голосування щодо призначення Брауна і ще дво...

Країни ЄС готові розглянути запропоновані Україною зміни у правилах експорту зерна

четвер, 21 вересень 2023, 11:36

Три країни Європейського Союзу, які ввели національні заборони на експорт української агропродукції, готові розглядати механізм спільної верифікації та погодження постачання, запропонований Україною, передають Патріоти України. Про це заявив заступник ...