Ніякого вам відновлення статус-кво: Великобританія відкинула інсинуації посла Росії

Ніяких змін в позиції з приводу російської дипломатичної присутності в Сполученому Королівстві немає, це стосується і заходів, прийнятих після подій в Солсбері.

МЗС Великобританії. Фото: Вікіпедія.

У п'ятницю, 28 грудня, Міністерство закордонних справ Великобританії офіційно спростувало заяву посла Російської Федерації в Лондоні Олександра Яковенка про те, що Росія і Британія нібито домовилися частково відновити чисельність дипломатів в своїх посольствах, передають Патріоти України.

Як уже повідомлялося, Яковенко в ефірі телеканалу «Росія 24» заявив, що вже в січні чисельність співробітників посольства в Лондоні буде збільшена. За його словами, приблизно половина з 23 російських дипломатів, які в березні 2018 року було вислано з королівства, мають повернутися назад.

У заяві МЗС Британії йдеться: «Ми вели постійний діалог з Росією з приводу дипломатичних віз ще до подій в Солсбері. Ми обмінюємося візами для дипломатів на регулярній основі, і ми не коментуємо індивідуальні випадки. Ніяких нових домовленостей досягнуто не було. Ніяких змін в нашій позиції з приводу російської дипломатичної присутності в Сполученому Королівстві немає, це стосується і заходів, прийнятих після подій в Солсбері. Кількість працівників у відповідних діпміссиях визначається діючими обмеженнями».

Тримайтесь: На Міністерство оборони замість Полторака Зеленський готує Юрія Бутусова - журналіст

четвер, 23 травень 2019, 18:39

Новий президент впевнений, що журналісту вистачить відповідних знань та здібностей, раз він писав на військову тематику протягом останніх п'яти років. Журналіст Юрій Бутусов може стати новим міністром оборони України, повідомив український журналіст ...

Президент Зеленський зробив ляп, назвавши Велику Британію "старушкою": Посол в Україні Джудіт Гоф відповіла

четвер, 23 травень 2019, 18:08

Президенту треба звикати до свого високого статусу, і слідкувати за власним язиком. Як казав Парубій на інавгурації : "Було весело!". Президент України Володимир Зеленський, виступаючи на iForum, дозволив собі недипломатичну фривольність, назвавши Вели...