Ніхто не бачить корупції? Дональд Трамп створив в Білому домі управління для чоловіка Іванки

Джаред Кушнер очолить новостворене управління з інновацій.

Пощастило хлопцю з тестем. Фото: Голос Америки.

Президент США Дональд Трамп планує призначити головою новоутвореного управління Білого дома з інновацій чоловіка своєї старшої дочки Джареда Кушнера, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

У статті йдеться, що нове управління починає працювати в понеділок, 27 березня. Його завдання - боротися з бюрократією в США та виконувати ключові передвиборні обіцянки Трампа шляхом використання ідей ділового світу.

"Усі американці, незалежно від політичних поглядів, бачать, як застій в уряді заважає його ефективному функціонуванню", - прокоментував необхідність нової державної інституції президент Дональд Трамп.

Кушнер говорить про своє нове управління як про "атакуючу команду", що буде вести агресивну політику, залучаючи до співпраці найкращих фахівців як всередині уряду, так і за його межами – у світі бізнесу.

Нагадаємо, 36-річний Кушнер вже займає посаду старшого радника в адміністрації Трампа. Він одружений на Іванці Трамп, старшій доньці американського президента. Кушнер також є власником девелоперської компанії і газети The New York Observer.

Справа про 10 000 000 000 гривень для територіальних громад: Богдан погрожує неслухняному Гройсману

середа, 21 серпень 2019, 23:15

Андрій Богдан відправив прем'єр-міністру лист з вимогою припинити фінансування регіональних програм до призначення нового складу уряду. Глава Офісу президента України Андрій Богдан посварився з Кабінетом Міністрів через регіональних програм. Подробиці ...

Хіти тижня. Ізраїльський прем'єр прокоментував витівку своєї дружини (відео)

середа, 21 серпень 2019, 23:05

Біньямін Нетаньягу наголосив, що його дружина поважає Україну. "Я перебуваю в Україні з історичним візитом, проте навряд чи моя поїздка отримала би настільки широке висвітлення в ЗМІ, якби не інцидент з хлібом-сіллю. Сара прибула у Київ, одягнена в жов...