Ніхто не бачить корупції? Дональд Трамп створив в Білому домі управління для чоловіка Іванки

Джаред Кушнер очолить новостворене управління з інновацій.

Пощастило хлопцю з тестем. Фото: Голос Америки.

Президент США Дональд Трамп планує призначити головою новоутвореного управління Білого дома з інновацій чоловіка своєї старшої дочки Джареда Кушнера, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

У статті йдеться, що нове управління починає працювати в понеділок, 27 березня. Його завдання - боротися з бюрократією в США та виконувати ключові передвиборні обіцянки Трампа шляхом використання ідей ділового світу.

"Усі американці, незалежно від політичних поглядів, бачать, як застій в уряді заважає його ефективному функціонуванню", - прокоментував необхідність нової державної інституції президент Дональд Трамп.

Кушнер говорить про своє нове управління як про "атакуючу команду", що буде вести агресивну політику, залучаючи до співпраці найкращих фахівців як всередині уряду, так і за його межами – у світі бізнесу.

Нагадаємо, 36-річний Кушнер вже займає посаду старшого радника в адміністрації Трампа. Він одружений на Іванці Трамп, старшій доньці американського президента. Кушнер також є власником девелоперської компанії і газети The New York Observer.

В офісі "Кварталу": Зеленський таємно зустрівся з Гройсманом

п’ятниця, 26 квітень 2019, 11:43

За інформацією джерела, майбутній президент із прем'єром порозумілися. Про що говорив майбутній президент із прем'єром невідомо, але у обох склалося хороше враження один про одного, повідомляє джерело. Нагадаємо, раніше Гройсман заявляв, що візьме учас...

Хіти тижня. Макрон направив до кордону Росії танки та сотні найманців

п’ятниця, 26 квітень 2019, 11:00

Частина французької армії посилить естонський кордон у рамках місії НАТО з нарощування і посилення військової присутності альянсу в країнах Балтії і Польщі. Франція направить майже 300 військових, чотири танки і 25 бойових машин піхоти на кордон Естоні...