Ніхто не бачить корупції? Дональд Трамп створив в Білому домі управління для чоловіка Іванки

Джаред Кушнер очолить новостворене управління з інновацій.

Пощастило хлопцю з тестем. Фото: Голос Америки.

Президент США Дональд Трамп планує призначити головою новоутвореного управління Білого дома з інновацій чоловіка своєї старшої дочки Джареда Кушнера, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

У статті йдеться, що нове управління починає працювати в понеділок, 27 березня. Його завдання - боротися з бюрократією в США та виконувати ключові передвиборні обіцянки Трампа шляхом використання ідей ділового світу.

"Усі американці, незалежно від політичних поглядів, бачать, як застій в уряді заважає його ефективному функціонуванню", - прокоментував необхідність нової державної інституції президент Дональд Трамп.

Кушнер говорить про своє нове управління як про "атакуючу команду", що буде вести агресивну політику, залучаючи до співпраці найкращих фахівців як всередині уряду, так і за його межами – у світі бізнесу.

Нагадаємо, 36-річний Кушнер вже займає посаду старшого радника в адміністрації Трампа. Він одружений на Іванці Трамп, старшій доньці американського президента. Кушнер також є власником девелоперської компанії і газети The New York Observer.

До Одеси поспішає ракетний есмінець США

вівторок, 19 лютий 2019, 20:18

Наявність військово-морської одиниці ВМС США поблизу окупованого Криму традиційно стримує запал російської сторони до провокацій до союзників США у Чорноморському регіоні. Американський есмінець USS Donald Cook проходить протоку Дарданелли, попереду Бо...

"Давно їх не було і от знову прислали": Волонтер назвав причину вибухів у окупованому Донецьку

вівторок, 19 лютий 2019, 20:14

Перед Новим Роком в ОРДЛО заїхали російські фахівці групи інформаційно-психологічних операцій. На територію ОРДЛО зайшли російські фахівці групи інформаційно-психологічних операцій, які проводять роботу з дискредитації українських військових перед важл...