Німеччина пропонує домовитися: У Росії озвучили подробиці "угоди" щодо Керченської протоки

Оскільки фрау Меркель намагається дотримуватися усіх процедур, то в неї запропонували росіянам також домовитися і з Україною.

Сергій Лавров. Фото: ИноСМИ.Німеччина подала Росії документ з пропозиціями щодо Керченської протоки, зокрема, щодо дозволу німецьким і французьким фахівцям приїхати в цей район і подивитися на умови судноплавства. Про це повідомив глава російського МЗС Сергій Лавров, передають Патріоти України із посиланням на російські ЗМІ.

Місяць тому канцлер Німеччини Ангела Меркель звернулася до російського президента Володимира Путіна з цього питання, він погодився на доступ фахівців Німеччини та Франції до Керченської протоки, проте на даний момент ніхто не приїжджав.

"Сьогодні пан Маас передав мені пропозицію, що "упаковує" поїздку в якийсь документ, а він, у свою чергу, повинен бути узгоджений з Україною. Ми вважаємо, що якщо ідея полягає в необхідності перетворити всю цю ситуацію на політичну процедуру, в якій українська сторона буде приймати рішення, то ми ризикуємо опинитися в тій же ситуації, в якій опинився "нормандський формат", - заявив Лавров. Українська сторона поки цю заяву не коментувала.

Так тривати: У Росії головком ВПС, який втратив за добу чотири літаки і вертольоти, отримав підвищення

середа, 7 червень 2023, 18:44

У Росії командувач Військово-повітряними силами ВПС після того, як 13 травня російська армія в один день втратила два літаки і два вертольоти, отримав підвищення. Як повідомляє MoskowTimes, президент РФ Володимир Путін присвоїв заступнику головнокоманд...

Налякані, що ЗСУ можуть на плечах відступаючих зайти до Криму: Маломуж про причини підриву Каховської ГЕС

середа, 7 червень 2023, 18:30

Підрив дамби Каховської гідроелектростанції, який спричинив катастрофу на півдні України, російськими окупантами був пов'язаний з можливим контрнаступом ЗСУ.Про це багато говорилося в публічному просторі, його чекали з дня на день, в тому числі й на Хе...