Ну, що? Накрилась "труба" "мідним тазом"? США готові ввести санкції проти проекту "Північний потік-2" - Bloomberg

У Вашингтоні стверджують, що проект підсилить залежність Європи від Росії і створить проблеми енергетичної безпеки.

Ілюстрація: Еспресо.TV

США готові ввести санкції проти російського газопроводу "Північний потік - 2". Про це повідомляє агентство Bloomberg, зазначають Патріоти України.

Зокрема, існують побоювання, що Росія може розмістити прослуховуючі пристрої по маршруту газогону. Можливі санкції будуть пов'язані з законом "Про протидію противникам Америки", прийнятому в серпні минулого року.

"Північний потік - 2" - газогін, по якому російський газ безпосередньо в Німеччину і Західну Європу надходитиме по дну Балтійського моря, а не через Польщу і Україну. Єдиний акціонер проекту - російська держкорпорація "Газпром". Вартість будівництва газогону становить 9,5 мільярда доларів.

Хіти тижня. "Пять вопросов, по которым надо проверять русского", - Бабченко

неділя, 15 липень 2018, 23:30

"Но кто действительно поражает - российские либералы, уехавшие за границу. Читаю и офигиваю. Коллега, живет сейчас в Вашингтоне, какой-то американский феллошип, на аватарке Сенцов. В России избивали неоднократно. Поздравляет всех с победой сборной Росс...

Хіти тижня. ​Любиш Путіна - отримуй: Депутату від "Українського вибору" Медведчука приклеїли статевий орган на дах автомобіля (фотофакти)

неділя, 15 липень 2018, 22:30

У Миколаєві місцевий депутату став жертвою невідомих. Потерпілий не готовий асоціювати себе з символічним рядом Путін - «х*йло» - сам, і врешті дилдо з секс-шопу, як символ своїх політичних потуг. Безтурботний підлеглий Віктора Медведчука Максим Невінч...