Обмін Криму на Донбас: Волкер розповів, що думає Захід

Спецпредставник Держдепартаменту США у справах України Курт Волкер назвав обурливими пропозиції щодо визнання анексії Криму в обмін на вихід російських військ із Донбасу Про це Волкер сказав у інтерв'ю німецькому виданню Bild, повідомляють Патріоти України.

"Про подібні позиції в Європі кажуть час від часу, а ще частіше про те, що деякі люди хочуть зняти санкції, які чинять певний тиск на еліти в оточенні Путіна. Але я не очікую, що найближчим часом щось зміниться у статус-кво. Німецький канцлер Меркель також бачить ситуацію, якою вона є, і вона не послабить тиску. Що стосується можливого "обміну" Криму на Донбас, то це мене обурює. А що якщо взяти й "обміняти" якісь частини Німеччини? Хто має на це право? Хто має право чинити так з Україною? Ніхто!" - сказав Волкер.

Спецпредставник Держдепу по Україні назвав важливою зустріч президентів США та Росії та наголосив на тому, що Дональд Трамп не відступить від позиції невизнання анексії Криму.

"Вважаю важливим, що президент Трамп і президент Путін зустрічаються. Неприродньо, що вони не зустрічаються, навіть якщо вони й дотримуються різних поглядів. Президент так поведе зустріч, як вважатиме за потрібне. Але що стосується її змісту, то, як ви вже чули від радника з національної безпеки Джона Болтона і прес-секретаря Білого дому Сари Сандерс, відступу від нашої позиції невизнання російської анексії Криму не буде", - сказав Волкер.

Щодо можливості введення на окуповані Росією території Донбасу миротворчої місії ООН Волкер висловив сумнів у прогресі цієї ініціативи.

"У тому, що стосується конфлікту на сході України, ми дали ясно зрозуміти, що хочемо його припинити і хочемо, щоб там була місія ООН. Але, на жаль, є велика ймовірність того, що Путін і Росія і далі заперечуватимуть свою участь у конфлікті, і тому немає підстав сподіватися на прогрес", - додав Волкер.

"Головна помилка Зеленського, те що він залишив демократію", - "слуга народу" Богуцька вимагає закрити українцям рота

п’ятниця, 26 квітень 2024, 2:35

"Знаєте, про що я насправді шкодую? Про те, що з прийняттям Воєнного стану не було введено воєнну цензуру. Володимир Зеленський (чи справді, чи з подачі європейських партнерів) залишив демократію під час війни. Це була помилка!!!" - написала Богуцька. ...

Вибори недійсні. Х*ло - узурпатор: Європарламент не визнав легітимність Путіна

п’ятниця, 26 квітень 2024, 1:45

Країни-члени Євросоюзу та міжнародна спільнота не повинні визнавати результати "виборів" 15-17 березня у Росії, за результатами яких "переможцем" оголосили Володимира Путіна. Відповідну резолюцію прийняв Європарламент у четвер, 25 квітня. Документ підт...