
Збройні формування Росії почали активно переміщати важке озброєння в районі лінії розмежування сторін на Донбасі.
Так, в смузі дій ОТУ "Північ" 21 і 22 липня 2018 безпілотник СММ ОБСЄ зафіксував переміщення техніки збройних формувань Російської Федерації за межами виділених районів відведення.
реактивних систем залпового вогню - 3 одиниці;
буксируваних гаубиць - 46 одиниць;
самохідних гаубиць - 12 одиниць;
танків - 45 одиниць.
Також 23 і 24 липня 2018 спостерігачі зафіксували переміщення трьох самохідних гаубиць 2С1 "Гвоздика" і 21 танка Т-64 і Т-72.
"Також зафіксовано переміщення значної кількості броньованої техніки (БМП, БТР) і особового складу збройних формувань РФ. Спостерігається ведення збройними формуваннями РФ інженерних робіт з облаштування та вдосконалення позицій в займаних ними районах", - додали в ОС.
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...
Після серії українських ударів по Московському нафтопереробному заводу російське командування суттєво посилило його протиповітряне прикриття. За даними аналітиків Defense Express, навколо підприємства, розташованого приблизно за 15 кілометрів від Кремл...