Олег Ляшко збирає підписи колег, щоб депутатам дозволили бути одночасно й міністрами

Як стверджує нардеп, подібна практика сумісництва є в 24 європейських країнах.

Олег Ляшко. Фото: ТСН.

Народні депутати почали збирати підписи за внесення змін до Конституції, які б дозволили суміщати депутатську роботу із роботою в уряді. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Українську правду.

"Я пропоную в ч. 2 ст. 78 Конституції України додати норму, яка передбачає, що народні депутати України можуть суміщати представницький мандат з діяльністю на посаді прем'єр-міністра України, членів Кабінету Міністрів України", - заявив Олег Ляшко в кулуарах Верховної Ради.

За його словами, він вже зібрав 128 підписів. Потрібно ще 150. Як стверджує Ляшко, подібна практика сумісництва є в 24 європейських країнах. Станом на 17:00 ініціативу підтримали 175 депутатів. Один із депутатів, який підписався під документом, пояснив виданню, що такі зміни до Конституції дозволять політикам "не триматися за урядові крісла, і після звільнення з Кабміну повернутися на роботу до Ради".

Все змінилось... У Польщі скаржаться на нестачу українців для сезонної роботи - біженці обирають інші країни

субота, 25 травень 2024, 8:56

Українські біженці почали обирати інші країни ЄС замість Польщі для сезонної роботи. Про це повідомляє Міграційна платформа EWL. Зазначається, що Польща вже другий рік поспіль відчуває кадровий голод. Українці натомість нині обирають країни Західної Єв...

У напрямку Липців на Харківщині ворог використовує для атак "Шторм-Z": Військовий розповів про ситуацію

субота, 25 травень 2024, 8:30

У напрямку Липців, що на півночі Харківської області, Росія кидає у штурми підрозділи "Шторм-Z". Вони намагаються проводити ротації, однак українські воїни роблять усе можливе, аби не дати ворогові наростити чисельність та темпи атак. . Наразі на цьом...