"Основна ставка - це не м'яка сила, не якісь законспіровані люди": Журналіст розповів, чому Путін розраховує саме на Медведчука

Ані підходи, ані критерії підбору кадрів, ані саме розуміння, "чим є Україна та як з нею працювати", в Кремлі не змінилися.

Віктор Медведчук. Фото: соцмережі.

Президент Росії Володимир Путін обрав Віктора Медведчука, аби зробити на нього ставку в Україні, оскільки їхні картини світу збігаються. Крім того, господар Кремля довіряє своєму куму та обидва ці персонажі не вірять в Україну як у самостійний державний проект. Таку думку висловив журналіст і публіцист Віктор Трегубов, передають Патріоти України.

Як підкреслює він, в Україні довго не могли зрозуміти, на кого ж тут буде ставити Кремль. "А буде улюблений кум. Можна, звичайно, розглянути і версію, що це робиться, аби відвести погляди. Але, з огляду на великі зміни на українському медіа-ринку та витрачені на них суми, це навряд чи. Занадто складно й дорого для операції прикриття. Безумовно, частину яєць Кремль покладе у інші кошики, але основну – у звичний", – зауважив представник ЗМІ.

На його переконання, висування Медведчука в ролі російської ставки в українському політикумі – свідчення того, що ні підходи, ні критерії підбору кадрів, ні саме розуміння "що є Україна та як з нею працювати" в Кремлі не змінилися.

"Володимир Володимирович досі ставить на тих, кому довіряє особисто. І його основна ставка тут – це не м'яка сила, не якісь глибоко законспіровані люди. Це персонажі, які не приховують ні своєї проросійськості, ні своєї невіри в Україну як самостійний державний проект. І це люди мають дуже специфічну картину світу, що більш-менш збігається з картиною світу самого Володимира Володимировича", – констатує Трегубов.

Хіти тижня. "Не варто голосувати": У Зеленського несподівано почали критикувати ринок землі від Гончарука

субота, 16 листопад 2019, 0:10

На думку Ірини Верещук, у законопроекті є сумнівні та небезпечні моменти. Представник уряду у парламенті, нардеп від "Слуги народу" Ірина Верещук не буде голосувати за урядовий законопроект про ринок землі, поданий прем'єр-міністром Олексієм Гончаруком...

"Наш/ненаш парень": Як в РФ відреагували на слова Коломойського про "російські танки під Варшавою"

субота, 16 листопад 2019, 0:00

Багато хто з російських політиків не дуже довіряє одіозному олігарху. Окремі російські політики і пропагандисти, цитуючи Коломойського, з задоволенням потирають руки, сподіваючись, що Україна тепер "здасться" Росії. У той же час вони досить зневажливо ...