"Основна ставка - це не м'яка сила, не якісь законспіровані люди": Журналіст розповів, чому Путін розраховує саме на Медведчука

Ані підходи, ані критерії підбору кадрів, ані саме розуміння, "чим є Україна та як з нею працювати", в Кремлі не змінилися.

Віктор Медведчук. Фото: соцмережі.

Президент Росії Володимир Путін обрав Віктора Медведчука, аби зробити на нього ставку в Україні, оскільки їхні картини світу збігаються. Крім того, господар Кремля довіряє своєму куму та обидва ці персонажі не вірять в Україну як у самостійний державний проект. Таку думку висловив журналіст і публіцист Віктор Трегубов, передають Патріоти України.

Як підкреслює він, в Україні довго не могли зрозуміти, на кого ж тут буде ставити Кремль. "А буде улюблений кум. Можна, звичайно, розглянути і версію, що це робиться, аби відвести погляди. Але, з огляду на великі зміни на українському медіа-ринку та витрачені на них суми, це навряд чи. Занадто складно й дорого для операції прикриття. Безумовно, частину яєць Кремль покладе у інші кошики, але основну – у звичний", – зауважив представник ЗМІ.

На його переконання, висування Медведчука в ролі російської ставки в українському політикумі – свідчення того, що ні підходи, ні критерії підбору кадрів, ні саме розуміння "що є Україна та як з нею працювати" в Кремлі не змінилися.

"Володимир Володимирович досі ставить на тих, кому довіряє особисто. І його основна ставка тут – це не м'яка сила, не якісь глибоко законспіровані люди. Це персонажі, які не приховують ні своєї проросійськості, ні своєї невіри в Україну як самостійний державний проект. І це люди мають дуже специфічну картину світу, що більш-менш збігається з картиною світу самого Володимира Володимировича", – констатує Трегубов.

Хіти тижня. Режим Зеленського не помічає злочинів проросійського фашиста? "Ви не люди, а "бидло" та "раби" і не маєте право існувати", - Шарій до закарпатців та галичан (відео)

субота, 6 червень 2020, 21:00

Московський міфотворець брутально гвалтує історичну правду, вдаючись до старих інсинуацій і додаючи свої. А тим часом правоохоронні органи України знімають з нього старі звинувачення і відкривають шлях до повернення втікача на зраджену ним батььківщину

Не треба демонструвати зайву поступливість: В Японії закликали відібрати у Росії всі Південні Курили

субота, 6 червень 2020, 20:59

Політолог Юкіо Касіяма закликав свій уряд повернутися до первинних вимог про передачу Токіо всіх чотирьох островів. Всі чотири острови, що належать до Південних Курил, повинні бути повернуті Токіо. Про це пише на сторінках Wedge Infinity японський огля...