"Острів Лугандон": У Путіна риють окопи на кордоні з окупованим Донбасом

В районі пунктів пропуску «Довжанський», «Вознесеновка» і «Гуково» силами підрозділів інженерних військ РФ ведуться фортифікаційні роботи по обладнанню оборонних позицій.

Російські окупаційні адміністрації посилюють заходи контролю за переміщенням жителів тимчасово окупованих територій сходу України з метою недопущення їх масового виїзду на територію РФ і відтоку мобілізаційного ресурсу. Про це сказав на брифінгу в четвер представник Міноборони Дмитро Гуцуляк, повідомляють Патріоти України із посиланням на "Укрінформ".

«З метою недопущення масового виїзду на територію РФ і відтоку мобілізаційного ресурсу в Ростовській області РФ протягом квітня-травня здійснюються заходи з інженерного обладнання кордону з Україною на пунктах пропуску, і посилення, а в окремих місцях оновлення, дротяних загороджень.
На сьогоднішній день в районі пунктів пропуску «Довжанський», «Вознесеновка» і «Гуково» силами підрозділів інженерних військ РФ ведуться фортифікаційні роботи по обладнанню оборонних позицій (окопів, бліндажів). Для виконання робіт залучається важка інженерна техніка», - розповів Гуцуляк.
За його словами, зазначені заходи російського керівництва викликані загрозою масового неконтрольованого переміщення на територію Росії колишніх найманців і військових злочинців, що ускладнить криміногенну обстановку і посилить соціальну напруженість в російських регіонах, які межують з Україною.

"Ничего хорошего - ушел помощник госсекретаря США по делам Европы и Евразии Уэсс Митчелл", - Олег Пономар

середа, 23 січень 2019, 8:17

"Среда. Что нужно отметить?!" - пише на своїй сторінці в Фейсбук політичний оглядач Олег Пономар, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "Хорошо. Подавляющим большинством голосов нижняя палата Конгресса приняла законопроект, запрещающий Трампу и...

Не вірте популістам: Швидко повернути Донбас можна тільки на російських умовах, - "український Бжезинський"

середа, 23 січень 2019, 8:10

Проблему теперішнього Донбасу неможливо вирішити в найкоротші терміни, як це обіцяють деякі опозиційні політики. За кілька тижнів повернути окуповані території можна тільки на умовах Росії, створивши там «українську Чечню», куди Україна буде вливати ко...