"Острів Лугандон": У Путіна риють окопи на кордоні з окупованим Донбасом

В районі пунктів пропуску «Довжанський», «Вознесеновка» і «Гуково» силами підрозділів інженерних військ РФ ведуться фортифікаційні роботи по обладнанню оборонних позицій.

Російські окупаційні адміністрації посилюють заходи контролю за переміщенням жителів тимчасово окупованих територій сходу України з метою недопущення їх масового виїзду на територію РФ і відтоку мобілізаційного ресурсу. Про це сказав на брифінгу в четвер представник Міноборони Дмитро Гуцуляк, повідомляють Патріоти України із посиланням на "Укрінформ".

«З метою недопущення масового виїзду на територію РФ і відтоку мобілізаційного ресурсу в Ростовській області РФ протягом квітня-травня здійснюються заходи з інженерного обладнання кордону з Україною на пунктах пропуску, і посилення, а в окремих місцях оновлення, дротяних загороджень.
На сьогоднішній день в районі пунктів пропуску «Довжанський», «Вознесеновка» і «Гуково» силами підрозділів інженерних військ РФ ведуться фортифікаційні роботи по обладнанню оборонних позицій (окопів, бліндажів). Для виконання робіт залучається важка інженерна техніка», - розповів Гуцуляк.
За його словами, зазначені заходи російського керівництва викликані загрозою масового неконтрольованого переміщення на територію Росії колишніх найманців і військових злочинців, що ускладнить криміногенну обстановку і посилить соціальну напруженість в російських регіонах, які межують з Україною.

Хіти тижня. "Тимошенко абсолютний рекордсмен у світі - її рекорд досі так ніхто і не перевершив", - політолог

вівторок, 21 серпень 2018, 19:30

У тому числі і "геніальна" політика леді Ю призвела до деградації армії, агресії Росії, окупації Криму і Донбасу, крові десятків тисяч людей і мільйону біженців. "У Юлії Тимошенко безліч світових рекордів!", - написав політолог Олександр Палій на своїй...

Хіти тижня. Путін вже запустив небезпечний сценарій для України, під загрозою опиниться вся країна, - генерал

вівторок, 21 серпень 2018, 19:00

Війна на Донбасі обходиться зараз Росії в 1 млрд євро на рік. Спонсорство проросійських сил в Україні об'єктивно коштуватиvt дешевше. Росія не залишає ідею повернути Україну в свою орбіту, тому з наближенням виборів втручання Кремля у внутрішні українс...