"Острів Лугандон": У Путіна риють окопи на кордоні з окупованим Донбасом

В районі пунктів пропуску «Довжанський», «Вознесеновка» і «Гуково» силами підрозділів інженерних військ РФ ведуться фортифікаційні роботи по обладнанню оборонних позицій.

Російські окупаційні адміністрації посилюють заходи контролю за переміщенням жителів тимчасово окупованих територій сходу України з метою недопущення їх масового виїзду на територію РФ і відтоку мобілізаційного ресурсу. Про це сказав на брифінгу в четвер представник Міноборони Дмитро Гуцуляк, повідомляють Патріоти України із посиланням на "Укрінформ".

«З метою недопущення масового виїзду на територію РФ і відтоку мобілізаційного ресурсу в Ростовській області РФ протягом квітня-травня здійснюються заходи з інженерного обладнання кордону з Україною на пунктах пропуску, і посилення, а в окремих місцях оновлення, дротяних загороджень.
На сьогоднішній день в районі пунктів пропуску «Довжанський», «Вознесеновка» і «Гуково» силами підрозділів інженерних військ РФ ведуться фортифікаційні роботи по обладнанню оборонних позицій (окопів, бліндажів). Для виконання робіт залучається важка інженерна техніка», - розповів Гуцуляк.
За його словами, зазначені заходи російського керівництва викликані загрозою масового неконтрольованого переміщення на територію Росії колишніх найманців і військових злочинців, що ускладнить криміногенну обстановку і посилить соціальну напруженість в російських регіонах, які межують з Україною.

Хіти тижня. "ВСУ вышли из чисто оборонительной парадигмы и готовы к наступательным действиям", - Анти-Колорадос

неділя, 21 жовтень 2018, 14:30

Весь досвід війни росіян, в Україні і Сирії, був побудований тільки на тому, що вони наступають, а противник або біжить, або відступає. "Сегодня – день рождения нашей армии. За 23 года независимости каждое правительство приложило руку к тому, чтобы ее,...

Хіти тижня. Організаторів проросійського шабашу в Запоріжжі закидали зеленкою (відео)

неділя, 21 жовтень 2018, 12:00

Напeрeдодні проросійські організації анонсували провeдeння в Запоріжжі заходів з відзначeння 75-і річниці звільнeння міста від нацистів. У Запоріжжі нeвідомі патіроти закидали зeлeнкою кeрівників проросійських громадських організацій ”Сила добра” і ”По...