"Острів Лугандон": У Путіна риють окопи на кордоні з окупованим Донбасом

В районі пунктів пропуску «Довжанський», «Вознесеновка» і «Гуково» силами підрозділів інженерних військ РФ ведуться фортифікаційні роботи по обладнанню оборонних позицій.

Російські окупаційні адміністрації посилюють заходи контролю за переміщенням жителів тимчасово окупованих територій сходу України з метою недопущення їх масового виїзду на територію РФ і відтоку мобілізаційного ресурсу. Про це сказав на брифінгу в четвер представник Міноборони Дмитро Гуцуляк, повідомляють Патріоти України із посиланням на "Укрінформ".

«З метою недопущення масового виїзду на територію РФ і відтоку мобілізаційного ресурсу в Ростовській області РФ протягом квітня-травня здійснюються заходи з інженерного обладнання кордону з Україною на пунктах пропуску, і посилення, а в окремих місцях оновлення, дротяних загороджень.
На сьогоднішній день в районі пунктів пропуску «Довжанський», «Вознесеновка» і «Гуково» силами підрозділів інженерних військ РФ ведуться фортифікаційні роботи по обладнанню оборонних позицій (окопів, бліндажів). Для виконання робіт залучається важка інженерна техніка», - розповів Гуцуляк.
За його словами, зазначені заходи російського керівництва викликані загрозою масового неконтрольованого переміщення на територію Росії колишніх найманців і військових злочинців, що ускладнить криміногенну обстановку і посилить соціальну напруженість в російських регіонах, які межують з Україною.

"Як Жириновський у Москві грає свою роль, так і Киві доручили – зіграти тут" - Олександр Мороз (відео)

четвер, 24 травень 2018, 18:45

На думку політика, в Соцпартії з таким лідером, як Кива, немає великого майбутнього. Нинішній голова Соціалістичної партії України, екс-радник міністра внутрішніх справ України Ілля Кива має гарну підготовку, але "трохи переграє роль, яку йому доручили...

У зону бойових дій: На Донбас прибула президент країни Євросоюзу (фото)

четвер, 24 травень 2018, 17:30

Глава Естонії висловила підтримку українським військовим у їхній боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність своєї країни. Президент Естонії Керсті Кальюлайд у четвер у рамках поїздки до Донецької області прибула до Краматорська. П...