Отримає медаль замість втраченої ноги: На Донбасі засвітився черговий "бойовий бурят" Путіна

Під час "громадянської війни" в Україні продовжують гинути та отримувати поранення уродженці Бурятії.

Що забули буряти на Донбасі? Фото: соцмережі.

Стало відомо, що українські військовослужбовці на Донбасі "вивели із ладу" російського найманця з Бурятії Олександра Курякова. Про це повідомив в Telegram офіцер ЗСУ Анатолій Штефан ("Штірліц"), передають Патріоти України.

"Особливості "громадянської" війни...Сорока на хвості принесла що напередодні до Стаханівскої центральної лікарні представники окупаційних військ привезли пораненого з діагнозом "Мінно-вибухова травма, ампутація 3-ї частини нижньо-правої гомілки". Лікарі навіть не здивувалися коли записували в історію хвороби дані пораненого", - повідомляє офіцер.

Згідно з інформацією, Курякін Олександр Володимирович 1967 р.н., в/ч 69647, 37 омсбр ВС РФ родом із м. Кяхти (Республіка Бурятія). "Незабаром в одному з наказів МО РФ за навчання в Ростовській області їхтамнєт Олександр отримає медаль "За отвагу" або "Бойові заслуги"", - додав Штефан.

Як може розгортатися новий наступ Росії на Україну - аналіз від The Telegraph

понеділок, 6 лютий 2023, 2:00

Готуючись до нового наступу на Україну напередодні річниці вторгнення, російські війська можуть розглядати кілька варіантів. Про це йдеться у матеріалі видання The Telegraph, передають Патріоти України. Автори статті вказують, що серед багатьох людей ...

Слуга народу" голосуватиме: Буданов замість Резнікова, Резніков замість Рябікіна - Арахамія

понеділок, 6 лютий 2023, 0:13

Фракція "Слуга народу" проголосує за звільнення міністра оборони Олексія Резнікова і міністра з питань стратегічних галузей промисловості Павла Рябікіна. . "Пройшло закрите засідання фракції "Слуга народу". Без деталей: . МОУ і Мінстратегпром зві...