Отримає медаль замість втраченої ноги: На Донбасі засвітився черговий "бойовий бурят" Путіна

Під час "громадянської війни" в Україні продовжують гинути та отримувати поранення уродженці Бурятії.

Що забули буряти на Донбасі? Фото: соцмережі.

Стало відомо, що українські військовослужбовці на Донбасі "вивели із ладу" російського найманця з Бурятії Олександра Курякова. Про це повідомив в Telegram офіцер ЗСУ Анатолій Штефан ("Штірліц"), передають Патріоти України.

"Особливості "громадянської" війни...Сорока на хвості принесла що напередодні до Стаханівскої центральної лікарні представники окупаційних військ привезли пораненого з діагнозом "Мінно-вибухова травма, ампутація 3-ї частини нижньо-правої гомілки". Лікарі навіть не здивувалися коли записували в історію хвороби дані пораненого", - повідомляє офіцер.

Згідно з інформацією, Курякін Олександр Володимирович 1967 р.н., в/ч 69647, 37 омсбр ВС РФ родом із м. Кяхти (Республіка Бурятія). "Незабаром в одному з наказів МО РФ за навчання в Ростовській області їхтамнєт Олександр отримає медаль "За отвагу" або "Бойові заслуги"", - додав Штефан.

Іволжанське під контролем ЗСУ: У ЦПД спростували російські фейки про ситуацію на Сумщині

четвер, 25 червень 2026, 11:28

Центр протидії дезінформації спростував повідомлення російської пропаганди про нібито захоплення села Іволжанське на Сумщині, передають Патріоти України. За даними українських військових, населений пункт перебуває під повним контролем Сил оборони Украї...

Росія перетворює Африку на полігон впливу: ГУР попередило про нову стратегію Кремля

четвер, 25 червень 2026, 11:22

Африка стала масштабним майданчиком для застосування росією інструментів гібридного та інформаційного впливу. Про це заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Черняк в інтерв’ю Kyiv Post, передають Патріоти Ук...