
Російські окупанти під час захоплення Криму постійно пропонували українським військовим перейти служити в Чорноморський флот РФ, відзначаючи, що зарплата російських моряків в кілька разів вище, ніж українських. Однак зрадники Батьківщини не врахували кілька важливих моментів, розповідає координатор групи "Інформаційно опір" Дмитро Тимчук у своїй колонці на "Апостроф", передають Патріоти України.
"Перебуваючи у тому ж званні і на аналогічній посаді, в ВМФ РФ військовий отримував зарплату у 3-4 рази більше, ніж український офіцер. Зрозуміло, що це далеко не кращим чином впливало на наших військовослужбовців", - зазначив експерт.
У той же час, ніхто зі зрадників не врахував те, що після окупації Криму база Чорноморського флоту РФ втратила статус закордонної, а тому з зарплат військових зникли надбавки і відрядні.
"Тепер ці військові отримують стільки ж, скільки на території РФ. З урахуванням кримських цін, грошова винагорода виявилася набагато нижчою, ніж наші доблесні зрадники розраховували", - підкреслив Тимчук.
Внаслідок пожежі на «Комбінаті «Темп» Федерального агентства з державних резервів РФ у Рибінську Ярославської області вигоріли щонайменше 15 резервуарів з пальним і ще кілька були пошкоджені. Супутниковий знімок нафтобази опублікував Telegram-канал Exi...
Російські окупаційні війська розпочали літню наступальну кампанію та збільшили кількість штурмів, однак спроби росіян захопити панівні висоти не мають успіху, розповів військовий 54-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України Сергій Луговик у ...