Оце так: Полторак позбавив полковника з Одеси усіх звань і заявив про зраду

Міністр оборони Степан Полторак позбавив усіх військових звань начальника 46-го Об'єднаного центру забезпечення Збройних сил в Одесі Євгена Короля через виявлені зловживання. Про це він заявив на брифінгу у вівторок у Києві, повідомляють Патріоти України.

"Я розцінюю це як зраду армії і військовослужбовців. Я прийняв рішення позбавити його (Короля) звання полковника і всіх звань офіцерського складу...", – сказав Полторак

Міністр повідомив, що передав документи військовому прокурору особисто з проханням розпочати кримінальне провадження за фактом незадовільного ставлення до своїх службових обов'язків і за фактом збитків, завданих складу.

Глава Міноборони також звільнив з військової служби старшого офіцера відділу забезпечення паливом і мастильними матеріалами Центрального управління забезпечення тилу Збройних сил підполковника Вадима Ізварина "за службовою невідповідністю".

"Він буде позбавлений права на отримання вихідної допомоги і права перебувати на квартирному обліку. Він за день до відправки мною комісії був на базі, здійснював перевірку і не побачив недостачу 206 тонн палива. Тобто він був або в змові з керівництвом бази, або недбало виконував свої службові обов'язки", - підкреслив міністр.

Полторак також понизив на посаді начальника відділу збереження палива і паливно-мастильних матеріалів цього центру майора Олександра Даліо, "він буде переведений на роботу в іншу військчастину, на роботу, не пов'язану з матеріальними засобами".

"Начальника центру Управління забезпечення паливно-мастильними матеріалами тилу ЗСУ полковника Руслана Кубаля понизять на посаді. Цей полковник по вертикалі є вищою посадовою особою, яка відповідає за стан зберігання, якість та своєчасність забезпечення військчастин паливно-мастильними матеріалами", - поінформував глава оборонного відомства .

Раніше повідомлялося, що спеціальна комісія Міноборони виявила складах 46 об'єднаного центру забезпечення в Одесі велику недостачу палива: 200 тонн дизпалива та трьох тонн бензину.

"Думайте не про переговори, а про захист у Гаазі": Данілов поставив на місце голову Радфеду РФ

четвер, 6 жовтень 2022, 23:00

Секретар РНБО Олексій Данілов порадив голові Радфеду РФ Валентині Матвієнко подумати не про переговори, а про покаяння і лінією захисту в Гаазі. Про це Данілов написав у Facebook, передають Патріоти України. "Порада Матвієнко: думайте не про мирні угод...

У Росії до допомоги "частково мобілізованим" долучився ...Якутський цирк (фото)

четвер, 6 жовтень 2022, 22:51

Про те, що до допомоги мобілізованим підключено Якутський цирк, повідомляють Патріоти України із посиланням на російські ЗМІ.