Оце так: Порошенко призначив до Верховного суду суддю Слинька, який засудив Луценка на 4 роки

Суддя Сергій Слинько, призначений президентом на посаду судді Верховного суду у Касаційний кримінальний суд, у 2013 році підтримав вирок Юрію Луценку та засудив його до 4 років позбавлення волі. Про це пише громадська організація "Чесно", повідомляють Патріоти України.

На сайті організації зазначається, що 30 серпня Петро Порошенко підписав Укази про призначення трьох суддів Верховного Суду - Валентини Сімоненко, Сергія Слинька та Вікторію Мацедонську. Двоє з них – Сімоненко та Слинько, отримали негативні висновки від Громадсьої ради доброчесності. Пропустить через 19 «Ще одним недоброчесним новим суддею Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду став Сергій Слинько, який у складі колегії суддів, у касаційній інстанції підтримав вирок Юрію Луценку та засудив його на 4 роки позбавлення волі», - йдеться у повідомленні.

Крім того, Слинько у складі колегії також підтвердив вирок Дмитру та Сергію Павличенкам до довічного ув’язнення і 13 років в’язниці відповідно. Згодом їх визнали політичними в’язнями.

Нагадаємо, в 2012 році Печерський райсуд Києва засудив Юрія Луценка до 4 років позбавлення волі з конфіскацією майна (643 тис. грн. компенсації МВС за завдану шкоду) з позбавленням права обіймати керівні посади і рангу державного службовця.

У 2013 році Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних та кримінальних справ залишив без змін вирок Луценку, засудженому до 4 років позбавлення волі. Відповідну резолютивну частину ухвали тоді оголосив головуючий у колегії Вищого спецсуду суддя Сергій Слинько.

Перетворити Крим на острів: Чубаров оцінив гучну ідею з "покарання" Кремля

вівторок, 2 червень 2020, 9:26

Висловлювана деякими експертами ідея про будівництво каналу з метою відокремити окупований Крим від материка є абсурдною, і з військової, і з екологічної точки зору. Про це в інтерв'ю "Апострофу" розповів екс-народний депутат України, голова Меджлісу к...

"Газпром" и "Роснефть" ждет печальная судьба. Россия не получит сотни миллиардов рублей", - експерт

вівторок, 2 червень 2020, 9:23

"На нефтегазовых рынках снова элементы паники: вслед за отрицательными ценами на американскую нефть WTI в апреле стала реальной перспектива отрицательных спотовых цен на газ в Европе. В целом европейские цены на газ сейчас на исторических минимумах, чт...