Папа Римський у своєму посланні до Великодня благословив Україну (фото)

Після святкового богослужіння Папа Франциск звернувся з центральної лоджії ватиканської базиліки з традиційним пасхальним посланням і дав віруючим своє апостольське благословення.

Папа Франциск на Площі Святого Петра. Фото:  AFP.

Папа Римський Франциск в своєму традиційному посланні Urbi et Orbi ( "Місту і світу") в день Пасхи сьогодні, 16 квітня, благословив Україну. "Нехай же Добрий Пастир допоможе Україні, досі пригнобленій кривавим конфліктом, знайти згоду, і супроводжує ініціативи, спрямовані на полегшення горя тих, хто страждає від його наслідків", - цитує понтифіка Радіо Ватикану, передають Патріоти України.

Папа Римський побажав миру всьому Близькому Сходу, зокрема "полегшення і відради" населенню Сирії, а також згадав народи Південного Судану, Судану, Сомалі і Демократичної Республіки Конго, які страждають від затяжних конфліктів, загострених сильною засухою, яка вражає деякі регіони Африки.

Крім того, він побажав вирішення спорів в Латинській Америці.

"Дорогі брати і сестри, в цьому році ми як християни всіх конфесій разом святкуємо Пасху. Таким чином, з кожного куточка землі одноголосно звучить найпрекрасніша звістка є: "Господь воістину воскрес, як і передбачив! ". Нехай же Він - той, що переміг темряву гріха і смерті, дарує світ наших днів ", - сказав Папа Франциск.

Хіти тижня. Запобіжник проти реваншу: Верховна Рада швидко розгляне закон про імпічмент президента, - Парубій

неділя, 21 квітень 2019, 0:10

Схоже, що незабаром центр прийняття рішень в політичному житті країни ще більше зміститься до парламенту. Голова Верховної Ради Андрій Парубій прогнозує, що наступного тижня може бути визначена ймовірна дата розгляду у парламенті законопроекту про імпі...

Ще один "міжнародний спостерігач": У Чорне море через Босфор іде корабель ВМС Великобританії

неділя, 21 квітень 2019, 0:00

Судно ВМС Великобританії Echo, яке зайшло в протоку Босфор, здатне займатися пошуком мін і виконувати антидиверсійні завдання. Багатоцільовий корабель гідрографічної розвідки військово-морських сил Великобританії Echo увійшов у протоку Босфор і рухаєть...