Патріарх Філарет розповів, як об'єднаються Українські церкви і коли оберуть нового голову (відео)

Главу Української церкви буде обрано на Об'єднавчому соборі.

Патріарх Філарет. Фото: НВ.

Указ Вселенського патріарха про надання автокефалії Українській православній церкві отримає новий глава УПЦ, вибори якого відбудуться, як тільки Константинополь ухвалить відповідне рішення. Про це повідомив предстоятель Української православної церкви Київського патріархату Філарет в інтерв'ю, передають Патріоти України.

"Главу Української церкви буде обрано на Об'єднавчому соборі, а Об'єднавчий собор складатиметься з архієреїв Київського патріархату - це 41 архієрей, 12 архієреїв Автокефальної церкви, 10 архієреїв Московського патріархату", - пояснив Філарет. Він додав, що це станеться, як тільки Константинополь ухвалить рішення про надання Україні автокефалії.

Джерело: 5 канал

Хіти тижня. "Снайперский террор, или Почему ВСУ больше не мстят за каждого погибшего на Донбассе", - Жирохов

понеділок, 23 вересень 2019, 12:00

"Впервые за много месяцев потери нашей группировки на Донбассе стали большими, чем у оккупационного корпуса", - пише у своєму блозі військовий експерт Михайло Жирохов, передають Патріоти України, і продовжує:. "Так, только за сентябрь погибло 11 бойцов...

"Украина вступает в очередной очень опасный период - генерирование Кремлем фейковых планов, моделей или формул по Донбассу будет носить безостановочный характер", - "ІС"

понеділок, 23 вересень 2019, 8:24

"На этой неделе российские средства массовой дезинформации слили в сеть якобы согласованный текст "формулы Штайнмайера2, который Украина отказалась подписывать на мирных переговорах в Минске", - пише "Інформаційний спротив", передають Патріоти України...