"Павуки в банці": СБУ опублікувала переговори ватажків "ДНР", які борються за владу після вбивства Захарченка (аудіо)

Служба безпеки опублікувала переговори бойовиків окупованої території Донецької області, які борються за владу в "ДНР" після смерті екс-ватажка Олександра Захарченка, повідомляють Патріоти України.

У службі безпеки заявляють, що на записі бойовики обговорюють зміни у "владній структурі ДНР" та погодження цих дій з Кремлем. Зокрема, 6 вересня офіційний радник Захарченка Олександр Казаков телефонував Дмитру Трапезнікову, який на той час виконував обов’язки голови так званої "ДНР".

З розмови зрозуміло, що бойовики розраховують, що помічник президента РФ Володимира Путіна куратор ОРДЛО Владислав Сурков допоможе їм вирішити "ситуацію". Так, Трапезніков надіявся, що після секретної наради в Москві його посада та влада в "ДНР" закріпиться.

Того ж дня Трапезніков розмовляв з Денисом Пушиліним, який обіймав посаду голови "Народного Совета ДНР". У розмові Трапезніков пропонував Пушиліну спільно із "керівником МГБ ДНР" Володимиром Павленком "прикрити" Казакова.

"За їхньою інформацією, Казаков у власних цілях планував героїзувати "образ колишнього ватажка "ДНР" та забезпечити збереження влади так званої "групи Захарченка", - йдеться в СБУ.

Також бойовики обговорювали усунення із займаної посади Олександра Тимофеєва (на прізвисько "Ташкент") через його примусове звільнення з посади "віце-прем’єра-міністра – міністра доходів і зборів ДНР".

У СБУ зазначають, що розмови бойовиків свідчать про повну залежність так званого "вищого керівництва ДНР" від рішень "куратора від Кремля" Суркова.

7 вересня так звана "народна рада ДНР" призначила в.о. ватажка замість убитого Захарченко Пушиліна, голову "парламенту". Пушилін звільнив одразу всіх прибічників Захарченка і тих, хто претендував на місце ватажка "ДНР". У владі Пушиліна не знайшлося місця і Трапезнікову, котрий перебував з ним у дружніх стосунках.

За владу в "ДНР" борються кілька бойовиків, серед них Олександр Ходаковський екс-командир бригади "Восток", Олександр Тимофєєв (позивний "Ташкент"), Дмитро Трапезніков і Пушилін, якого називають ставлеником Кремля.

Уникаючи затримання та розправи з конкурентами в "ДНР", "Ташкент", Трапезников і Ходаковський виїхали в РФ. При спробах повернутися з Росії в "ДНР" російські прикордонники без пояснень відмовляють їм у виїзді з території РФ.

У той же час, Пушилін оголосив, що подав документи для реєстрації в якості кандидата на виборах ватажка республіки Так звані "вибори" на окупованих територіях Донецької та Луганської областей призначили 11 листопада.

31 серпня російські ЗМІ повідомили про загибель ватажка бойовиків ОРДО Олександра Захарченко в результаті вибуху в ресторані в центрі Донецька.

Європарламент проголосував за збільшення виробництва боєприпасів для України

четвер, 1 червень 2023, 19:05

За словами Жозепа Борреля, станом на наразі держави Євросоюзу надали Україні 220 000 артилерійських боєприпасів і 1300 ракет. У четвер Європарламент підтримав законопроєкт про збільшення європейського виробництва боєприпасів і ракет. . Європейська к...

Росія у травні втратила в війні проти України 17 тис. військових і побила кілька "рекордів"

четвер, 1 червень 2023, 18:52

За травень 2023 року на українському фронті окупаційна армія РФ втратила близько 17 410 військових і побила кілька "рекордів" за кількістю втраченої техніки. В останній місяць весни ЗСУ позбавили ворога приблизно 2,2 тис. одиниць бронемашин, танків, ар...