"Педро став почесним доктором Російської академії. Москва не забуває про своїх корисних шредерів-аграмунтів" - Геращенко про екс-голову ПАРЄ

Він став першим іспанцем, який отримав таке звання, наголосила нардеп.

Педро Аграмунт. Фото:Голос Америки

Перший віце-спікер українського парламенту, член делегації України в ПАРЄ Ірина Геращенко оприлюднила інформацію, що екс-глава ПАРЄ Педро Агрмаунт отримав в РФ почесний титул. Про це вона написала в Facebook, передають Патріоти України.

Вона зазначила: "Між тим, Педро Аграмунт став "почесним доктором Російської академії народного господарства і державної служби при президенті РФ. Він став першим іспанцем, який отримав таке звання.

РФ, таємно ховає своїх убитих в Сирії і на Донбасі солдатів і кидає їх напризволяще, але не забуває про своїх корисних шредерів-аграмунтів".

Геращенко продовжила: "Фото з 17 жовтня гуляє інтернетом, тобто, Педро став почесним доктором відразу після своєї відставки на жовтневій сесії ПАРЄ. Не Газпром, звичайно, але така цукерка, психологічна реабілітація в Москві".

Як відомо, іспанський політик Педро Аграмунт був обраний головою ПАРЄ в січні 2016 року. У березні 2017 року Аграмунт спільно з делегацією РФ відвідав Сирію, де вони зустрілися з президентом країни Башаром Асадом.

28 березня делегації України, Данії та Польщі в ПАРЄ закликали асамблею оголосити несанкціонованим візит її президента Аграмунта з російською делегацією в Сирію. Пізніше до заклику приєдналися делегації Литви, Німеччини та Австрії.

12 квітня 23 депутати Верховної Ради звернулися до парламенту Іспанії з проханням розглянути можливість відкликання Аграмунта зі складу іспанської делегації в асамблеї.

28 квітня ПАРЄ висловила недовіру Аграмунту і заборонила йому здійснювати будь-які дії від імені асамблеї. Аграмунт заявив, що не має наміру йти у відставку, і пояснив свій візит до Сирії з російською делегацією поїздкою в якості іспанського сенатора.

Не ігноруйте тривоги! Генштаб повідомив про високу загрозу авіаційних та ракетних ударів ворога по всій території України

вівторок, 7 лютий 2023, 18:51

Загроза подальших російських авіаційних та ракетних ударів по всій території України залишається високою. Про це повідомив речник Генерального Штабу Збройних Сил України Олександр Штупун, передають Патріоти України. Також командування Генштабу повідоми...

Броньований кулак для ЗСУ: Данія передасть Україні списані танки Leopard

вівторок, 7 лютий 2023, 18:44

Данія доєднається до "танкової коаліції" та передасть Україні танки Leopard 1A5, які більше не використовується Збройними силами країни. Техніка надійде в Україну протягом кількох місяців, передають Патріоти України. Як повідомляє DR.DK, перед відправк...