
Учасники підгрупи з безпеки Тристоронньої контактної групи на південному сході України в Мінську близькі до підписання додаткових документів, спрямованих на стабілізацію обстановки на Донбас. Про це повідомляє білоруський Інтерфакс із посиланням на джерело в підгрупі, передають Патріоти України.
"Підгрупа виконала велику роботу. Узгоджені основні позиції, що стосуються, зокрема, розмінування. Робота над проектами документів буде продовжена в середу. Потім, якщо сторони встигнуть остаточно узгодити тексти, учасники контактної групи, як очікується, найімовірніше, підпишуть документи", - повідомило джерело.
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали:
ова тактика застосування безпілотників середньої та великої дальності дозволила Україні перехопити оперативну ініціативу на полі бою. Масовані удари по військових об’єктах у глибокому тилу РФ ставлять під сумнів заяви Володимира Путіна про непереможніс...