Перейменувати Херсон в Хан-Гірей і віддати туркам: РосЗМІ вибухнули новим фейком про Порошенка

Сепаратистські ресурси істерично запевняють, що Україна планує окрім перейменування Херсона ще й переселити на Херсонщину майже мільйон мусульман.

Ілюстрація:today.mts.com.uaВ електронному листуванні українських чиновників нібито був виявлений проект указу президента України Петра Порошенка про створення на територіях Криму і Херсонської області Кримсько-татарської національної автономії і надання землі для проживання там турків-месхетинців. Таку чергову пропагандистську маячню оприлюднив один з російських сепаратистських сайтів Русская весна з посиланням на хакерів "КіберБеркут", передають Патріоти України.

Згідно з фейковою новиною саме місто Херсон планують перейменувати в Хан-Гірей і розмістити там генеральне консульство Туреччини, а також переселити на Херсонщину майже мільйон мусульман.

Відзначається, що проект "указу" нібито народився після частих зустрічей глави України з президентом Туреччини.


З архіву ПУ. Поспішаю на інавгурацію? В Україну прилетів "батько диктаторських законів" Януковича

понеділок, 6 липень 2020, 23:30

Юрист кривавого диктатора й досі тримає у руках долі чималої "когорти" українських суддів, котрі йому завдячують своїми призначеннями, і на котрих він в силу напрацьованої інформації має колосальний вплив, кажуть фахівці. В Україну 19 травня 2019 року ...

"Нехай згадають сумний досвід Саакашвілі": В Росії відреагували на слова Командувача ВМС України

понеділок, 6 липень 2020, 22:02

Голова комітету російської Держдуми з оборони вважає, нібито українські військові "здатні тільки для проведення парадів". Перший заступник голови комітету російської Держдуми з оборони Андрій Красов заявив, що українську армію чекає провал, якщо вона з...