Під Верховною Радою мітингує переможець "Голосу країни" Олександр Клименко

​Піп-співак, відомий своїми скандальними заявами, прийшов на акцію протесту під Парламент.

О.Клименко. Фото: Главком.

Переможець проекту «Голос країни – 7» Олександр Клименко сьогодні прийшов під будівлю парламенту, де УПЦ Московського патріархату влаштувала акцію та молебень з метою закликати депутатів «не приймати антирелігійні законопроекти». Про це повідомляє кореспондент «Главкома», передають Патріоти України.

Як відомо, священик з пісенного конкурсу після перемоги потрапив у скандал. В одному з постів у Facebook користувачі знайшли вислів священика, в якому він називає героїв Небесної сотні «божевільними».

Тоді Клименко зазначив, що після скандалу ще раз переглянув свою сторінку в Facebook і нічого такого скандального там не знайшов. Крім того, отець Олександр готовий підписатися під кожним своїм словом.

Як відомо, сьогодні в парламенті народні депутати планують розглянути два законопроекти – №4128 та №4511, – які, на думку керівництва УПЦ МП, є «абсолютно репресивними».

На думку значної частки українців та деяких істориків, УПЦ МП фактично можна сміливо асоціювати з Російською православною церквою (РПЦ). А РПЦ було створено Сталіним для легалізації релігії і контролю з боку спецслужб – за принципом «якщо явище не можна здолати, його слід очолити».

На концерті Кобзона тримається аншлаг, у росіян також висока утилізація автотранспорту: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 3 червня

середа, 3 червень 2026, 7:48

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 03.06.26 орієнтовно склали:

Вночі дрони масовано атакували Санкт-Петербург. Повідомляють про сильну пожежу в районі нафтового терміналу

середа, 3 червень 2026, 6:24

Після атаки десятків безпілотників у російському Санкт-Петербурзі виникла пожежа, імовірно, горить нафтовий термінал, передають Патріоти України з посиланням на місцеві Telegram-канали. Губернатор Ленінградської області РФ Олександр Дрозденко близько 4...