Підроблений єврей: Луценко викрив махінацію екс-міністра Януковича заради отримання громадянства Ізраїлю

За словами очільника Генпрокуратури України, міграційна служба сфальсифікувала етнічне коріння колишнього чиновника, який після зміни громадянства став Натаном Розенбергом.

Едуард Ставицький. Фото:Гордон

Екс-міністр енергетики і вугільної промисловості Едуард Ставицький сфальсифікував документи про своє походження, щоб отримати ізраїльське громадянство. Про це заявив генпрокурор Юрій Луценко, передають Патріоти України.

За його словами, фальсифікація відбулася за участю співробітників міграційної служби. "За нашими даними з місця його народження, міграційна служба сфальсифікувала його етнічне коріння. Це так, між іншим", - сказав Луценко на форумі у Львові.

При цьому він підтвердив, що його нинішні заступники Анжела Стрижевська і Євген Єнін зустрічалися зі Ставицьким в 2016 році в Ізраїлі, щоб обговорити питання укладення угоди зі слідством. "Вони мали з ним зустріч абсолютно законно, щоб роз'яснити можливість угоди зі слідством", - зазначив глава ГПУ.

Угода, яку пропонували втікачеві-міністру, стосувалася справи про незаконну приватизацію резиденції "Межигір'я", однак її укласти не вдалося.

Слід наголосити, що після отримання Ставицьким громадянства Ізраїлю він змінив ім'я і став Натаном Розенбергом. У той же час в європейському списку санкцій він значиться під старим прізвищем.

Джерело: Укрінформ

Російські військові розпалювали багаття грошима українців із розстріляного авто: У мережі оприлюднили відеодоказ

четвер, 9 лютий 2023, 10:50

Окупанти систематично скоюють сотні воєнних злочинів на території України. Загарбники вкотре показали своє "справжнє обличчя" - російські солдати розпалювали багаття українськими гривнями. Гроші окупанти дістали з автомобілів українців, які були попере...

"Вирізали нирку і відправили на фронт": Окупант розповів про "лікування" важкопоранених в "ДНР". Перехоплення

четвер, 9 лютий 2023, 10:30

Росії не вистарчає "гарматного м'яса", яке швидкими темпами закінчується в Україні. Тому солдатів відправляють назад на фронт навіть після важких операцій з видалення органів. Про одну з таких історій розповів російський окупант в телефонній розмові зі...