Підрозділи ЗСУ просунулися на 1,5 км вперед в Луганському напрямку

Взята під контроль територія відповідно до Мінських угод повинна була бути передана Україні.

В зоні АТО. Фото: facebook.com/93OMBR.Підрозділи 93-ї механізованої бригади, які виконують бойові завдання на луганському напрямку фронту в Донбасі, просунулись в сіру зону приблизно на 1,5 км ближче до Бахмутської траси. Про це в Facebook повідомляє прес-служба 93-й ОМБр, передають Патріоти України.

На нових рубежах створено систему облаштованих опорних і спостережних пунктів.

"Лінію фронту вдалося трохи вирівняти, а зайняття пануючих висот дозволило краще контролювати супротивника і мати вигідні умови для оборони", - підкреслили в штабі бригади.

За словами військовослужбовців, просуванню вперед "передували місяці кропіткої роботи розвідки, вивчення місцевості і поведінки противника, особливостей мінування ворогом території і маршрутів руху диверсійно-розвідувальних груп терористів".

"Після проведення підготовчих заходів та розмінування (а терористи встановили в хаотичному порядку безліч мін і вибухових пристроїв, в тому числі і заборонених міжнародними конвенціями), механізовані підрозділи бригади вийшли вперед, в окремих випадках скоротивши відстань до позицій ворога до 200 метрів, і закріпилися" .

У 93-й бригаді акцентують увагу на тому, що взята під контроль територія відповідно до Мінських угод повинна була бути передана Україні. "Що і було зроблено українськими вояками в ході ретельно підготовленої, добре спланованої і реалізованої операції", - підсумували військові.

Втрати особового складу в ході операції відсутні, незважаючи на постійні обстріли нових позицій артилерією противника, в тому числі потужними 203-міліметровими гарматами 2С7 "Піон".

Підрив Каховської ГЕС: УМіноборони назвали причини теракту та чому окупанти отримали протилежний ефект

вівторок, 6 червень 2023, 17:52

Заступниця міністра оборони України Ганна Маляр відреагувала на підрив російськими терористами Каховської ГЕС. Вона наголосила, що окупанти отримали протилежний ефект від свого злочину. Про це вона написала на своєму телеграм-каналі. . Маляр наголосил...

Рвався в бій, щоб захищати Україну: Під час виконання завдання загинув пілот винищувача Владислав Савєльєв

вівторок, 6 червень 2023, 17:27

У боях за Україну 2 червня загинув український воїн, пілот винищувача Владислав "NOMAD" Савєльєв. Він рвався захищати рідну землю, а після перемоги мріяв вирушити з друзями та родиною у Норвегію. Саме над цією країною близькі полеглого Героя збираються...