І міни у якості "почесної охорони": Українські військові встановили жовто-блакитний прапор під носом в окупантів (відео)

Військові пообіцяли, що наступного разу державний прапор буде встановлено назавжди.
Прапор України встановили у "сірій зоні". Фото: скріншот з відео.

Військові в зоні проведення Операції Об'єднаних сил на Донбасі зняли на відео те, як встановили прапор України прямо під носом терористів. Відповідний ролик опублікували на сторінці благодійного фонду "Повернись живим" у Facebook. Зазначається, що це сталося ще на початку літа, передають Патріоти України.

"Розвідники одного з підрозділів пройшли кілометри сірої зони, щоб встановити прапор України просто під носом терористів. Охороняти державний стяг "доручили" кільком протипіхотним мінам, які згодом чудово виконали завдання", - йдеться в повідомленні.

Волонтери зазначили, що це наочний приклад мужності і виваженості українських бійців. Вони пообіцяли, що наступного разу державний прапор буде встановлено назавжди.

"Війна триває, а її кінцевим результатом може бути тільки наша перемога. Розвідники виконують свою роботу, знаходячи слабкі місця загарбника, і вже наступного разу прапор України у містах та селищах Донбасу буде встановлено раз і назавжди", - заявили в повідомленні.

З архіву ПУ. "Народ, допоможіть": Задача для 3-го класу "зламала мозок" українським користувачам мережі (фото)

п’ятниця, 28 січень 2022, 23:30

У мережі опублікували задачу для третього класу, яка збила з пантелику користувачів мережі. Умови задачі опублікувала в Facebook Марина Тарамикіна. "Народ, допоможіть мені вирішити задачу для 3-го класу. Моє рішення і рішення вчительки різняться", - на...

Російського контингенту не вистачить для вторгнення в Україну, але ймовірна ескалація на Сході України

п’ятниця, 28 січень 2022, 22:25

100-тисячний контингент – це не сили для вторгнення. Цієї кількості Росії недостатньо для активної фази військового протистояння з Україною. Контингент вторгнення має втричі перевищувати чисельність, яка перебуває в стані активної оборони. Плюс немає розг