Піклується про бойовиків "ЛДНР": Няша Поклонська виступила з новою законодавчою ініціативою

Екс-прокурорша Криму має на увазі громадян України, яких переслідує СБУ за статтею про тероризм.

Н.Поклонська. Фото: Крым.Реалии.

У Держдумі Росії пропонують дозволити громадянам України вступати в російське громадянство без надання документа про вихід з українського. Про це на своїй сторінці "ВКонтакті" повідомила заступник голови думського комітету з безпеки і протидії корупції Наталія Поклонська, пишуть Патріоти України.

Вона уточнила, що пропонується внести поправки до статей 22 і 38 закону "Про громадянство РФ".

Документом, що підтверджує відмову від українського громадянства, буде лише нотаріально завірена копія заяви, направлена в повноважний орган України.

Йдеться, зокрема, про громадян України, яких переслідує СБУ за статтею про тероризм, а саме бойовиків "ДНР" і "ЛНР".

"Переконана, що цю норму чекають тисячі людей, чиї права порушені ігноруванням українською владою їхніх заяв про вихід з громадянства України", - зазначила Поклонська.

Пентагон оприлюднив, скільки коштів витратив на військову допомогу Україні

вівторок, 21 березень 2023, 2:00

З початку роботи чинної адміністрації президента США Джо Байдена обсяг військової допомоги Україні перевищив $33 млрд. Про це йдеться в заяві Вашингтону. . Як випливає з документу оборонного відомства, загалом Вашингтон надав Києву понад $33,2 млрд. ...

"Формула "можемо повторити" - це їхня смерть": В'ятрович розповів, що поховає режим Путіна

вівторок, 21 березень 2023, 1:00

Історик, народний депутат України, колишній голова Інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович вважає, що головна "мантра" росіян "можемо повторити" стане причиною смерті режиму російського диктатора Володимира Путіна і його самого, передають П...