Після рандеву з Трампом все проясниться: Обвал рейтингу штовхає Путіна на нову геополітичну авантюру, на кшталт захоплення Криму - Кох

Якщо лідери США та Росії не досягнуть прийнятного для всіх компромісу, Кремль знов може наважитись на небезпечну «многоходовочку», можливо останню для правлячого режиму. Україна ризикує зазнати важких втрат в обох випадках.

У зв'язку з провальним рейтингом президента Росії Володимира Путіна, Росію може накрити опозиційні мітинги і російському лідерові доведеться рятувати ситуацію нової "многоходовочкой", типу анексії Криму. Про це на своїй сторінці в Facebook написал колишній російський політик Альфред Кох, зазначають Патріоти України.

"Ситуація з рейтингами влади повернулася до рівня осені 2011 року з усіма наслідками, що випливають звідси. І крім очевидної загрози активізації опозиційних мітингів, є не менш очевидна загроза нових путінських "многоходовочек" типу анексії Криму. Чи витримає Росія і світова спільнота в цілому нові путінські креативи або ситуація піде в рознос - скоро стане ясно. Якісь контури на найближчу перспективу, я думаю, будуть позначені вже на зустрічі з Трампом. Так що давайте почекаємо. Благо чекати залишилося недовго", - написав він.

Найгірше для України те, що і компроміс двох потуг може відбутись за її рахунок, і у випадку недосягнення домовленостей, наша держава ризикує опинитись під ударом чергового наступу росіян.

Уроки з Конгресу

неділя, 21 квітень 2024, 4:08

Пізнє, але критично важливе рішення Палати представників Конгресу означає, що тисячі і тисячі найкращих синів і дочок України залишаться живі, а загарбницькі плани путіна підуть прахом. . Подумайте над цим, поки Україна видихнула з полегшенням.

"Янки, go home": Ключовий союзник Заходу проти ісламських терористів та російських найманців в Центральній Африці розриває військову співпрацю з США

неділя, 21 квітень 2024, 1:45

Чад - ключовий союзник Заходу в боротьбі з джихадистами і російським впливом в Африці, закликав США вивести свої війська з військової бази в країні. Цей крок було зроблено за місяць після того, як Нігер - ще один ключовий союзник Заходу в регіоні - при...