
Президент України Петро Порошенко обговорив по телефону з канцлером Німеччини Ангелою Меркель її переговори з президентом Росії у Сочі, які відбулися 18 травня. Про це у Twitter повідомила прес-служба Адміністрації Президента України, зазначають Патріоти України.
"З Федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель телефоном обговорили ситуацію на Донбасі і спільні зусилля для імплементації Мінських домовленостей," – йдеться у повідомленні.
Крім того повідомляється, що вони обговорили і безпекові питання, пов'язані з будівництвом "Північного потоку-2".
З Федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель телефоном обговорили ситуацію на Донбасі і спільні зусилля для імплементації Мінських домовленостей. Також оговорили безпекові питання, пов’язані з будівництвом «Північного потоку-2». pic.twitter.com/jYtwFjPiDv
— Петро Порошенко (@poroshenko) 21 травня 2018 р.
У тимчасово окупованих Олешках Херсонської області російські окупаційні сили посилили перевірки цивільного населення. Про це повідомили активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, містом пересуваються двоє чоловіків у ...
Повністю захистити українські міста від атак FPV-дронів наразі неможливо, оскільки ефективних систем протидії таким безпілотникам у світі поки не існує. Про це в ефірі «Ранок.LIVE» заявив військовий Ігор Луценко, передають Патріоти України. За його сло...