Після зустрічі у Сочі: У Порошенка повідомили, про що глава держави розмовляв по телефону з Меркель

Президент України зокрема обговорив з канцлером Німеччини безпекові питання, пов'язані з будівництвом "Північного потоку-2".

Петро Порошенко провів телефонні переговори з Ангелою Меркель. Фото:president.gov.ua

Президент України Петро Порошенко обговорив по телефону з канцлером Німеччини Ангелою Меркель її переговори з президентом Росії у Сочі, які відбулися 18 травня. Про це у Twitter повідомила прес-служба Адміністрації Президента України, зазначають Патріоти України.

"З Федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель телефоном обговорили ситуацію на Донбасі і спільні зусилля для імплементації Мінських домовленостей," – йдеться у повідомленні.

Крім того повідомляється, що вони обговорили і безпекові питання, пов'язані з будівництвом "Північного потоку-2".

Росіяни зацікавилися підвалами: В окупованих Олешках посилили контроль над населенням

субота, 27 червень 2026, 11:44

У тимчасово окупованих Олешках Херсонської області російські окупаційні сили посилили перевірки цивільного населення. Про це повідомили активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, містом пересуваються двоє чоловіків у ...

"На 100% це неможливо": Пролунала тривожна заява про захист українських міст

субота, 27 червень 2026, 11:26

Повністю захистити українські міста від атак FPV-дронів наразі неможливо, оскільки ефективних систем протидії таким безпілотникам у світі поки не існує. Про це в ефірі «Ранок.LIVE» заявив військовий Ігор Луценко, передають Патріоти України. За його сло...