Плани Гройсмана: Опублікований повний текст програми діяльності нового уряду

Згідно з текстом, уряд зобов'язався протягом місяця з дня схвалення цієї програми забезпечити підготовку та подання операційного плану антикризових заходів до кінця 2016 року.

Програму уряду Гройсмана вдалося затвердити з третього разу. Ілюстрація:www.radiosvoboda.org

У мережі з'явився текст програми роботи Кабінету міністрів України, яку затвердили сьогодні у Верховній Раді. Текст програми потрапив у розпорядження редакції Еспресо.TV, інформують Патріоти України.

Прийняття програми, яку з трибуни Ради зачитав новообраний прем'єр-міністр Володимир Гройсман, вдалося ухвалити лише під час третього голосування. При перших двох спробах проголосувати за неї не вистачило голосів - план дій урядовців підтримали лише 214 та 222 депутати відповідно.

Зрештою, рішення вдалося прийняти після третьої години дня, "за" проголосували 243 народні депутати.

Складовою Програми є виконання зобов’язань, передбачених Угодою про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони, Угодою про зону вільної торгівлі, Меморандумом щодо співпраці з МВФ, Коаліційною угодою та Планом законодавчого забезпечення реформ.

Згідно з текстом, уряд зобов'язався протягом місяця з дня схвалення цієї програми забезпечити підготовку та подання операційного плану антикризових заходів до кінця 2016 року.

Гра з вогнем: До Києва їде емісар Трампа, домовлятись з Зеленським про таємну допомогу проти Байдена - ЗМІ

вівторок, 26 травень 2020, 0:18

Судячи з прес-конференції шостого президента, равно віддалений баланс тримати він не буде: "наживка" вже заглочена, і Україна ризикує вляпатись у міжнародний скандал, як іноземна держава, що посміла влізти у внутрішню політику США. Глава США Дональд Тр...

Межа «Мінська» - плани «А», «Б» і «С»: Як Зеленський домовлятиметься з Путіним щодо Донбасу

понеділок, 25 травень 2020, 23:50

Україна має плани «А», «Б» і «С» – так говорить президент Володимир Зеленський про закінчення війни на Донбасі. За рік зупинити її не вдалося, але план «А» – Мінські домовленості – все ще в силі, зазначають Патріоти України. Як довго цей формат ще п...