Плани Гройсмана: Опублікований повний текст програми діяльності нового уряду

Згідно з текстом, уряд зобов'язався протягом місяця з дня схвалення цієї програми забезпечити підготовку та подання операційного плану антикризових заходів до кінця 2016 року.

Програму уряду Гройсмана вдалося затвердити з третього разу. Ілюстрація:www.radiosvoboda.org

У мережі з'явився текст програми роботи Кабінету міністрів України, яку затвердили сьогодні у Верховній Раді. Текст програми потрапив у розпорядження редакції Еспресо.TV, інформують Патріоти України.

Прийняття програми, яку з трибуни Ради зачитав новообраний прем'єр-міністр Володимир Гройсман, вдалося ухвалити лише під час третього голосування. При перших двох спробах проголосувати за неї не вистачило голосів - план дій урядовців підтримали лише 214 та 222 депутати відповідно.

Зрештою, рішення вдалося прийняти після третьої години дня, "за" проголосували 243 народні депутати.

Складовою Програми є виконання зобов’язань, передбачених Угодою про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони, Угодою про зону вільної торгівлі, Меморандумом щодо співпраці з МВФ, Коаліційною угодою та Планом законодавчого забезпечення реформ.

Згідно з текстом, уряд зобов'язався протягом місяця з дня схвалення цієї програми забезпечити підготовку та подання операційного плану антикризових заходів до кінця 2016 року.

"Ліпше померти гордо, аніж повзати на колінах": Призначений Зеленським глава Київської ОДА подав у відставку

неділя, 20 жовтень 2019, 13:30

Голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян не пояснив причини своєї відставки, заяву він підписав сьогодні. Голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян написав заяву про звільнення. Про це він повідоми...

Хіти тижня. "Зеленського у Ростов не пустять. У нього земля палатиме під ногами", - Портников

неділя, 20 жовтень 2019, 13:00

У Росії є проста мета – дестабілізувати Україну. І Зеленського вона просто хоче використати як інструмент цієї дестабілізації. «У Росії є проста мета – дестабілізувати Україну. І Зеленського вона просто хоче використати як інструмент цієї дестабілізаці...