"Поділ України та ліквідація українців": У Росії зробили гучну заяву (відео)

Чиновник РФ підкреслив, що у Києва не повинно бути армії і промисловості.

Михайло Хазін. Фото: "Фейсбук"

Колишній чиновник адміністрації президента РФ, економіст Михайло Хазін висловився про варіанти майбутнього України, вигідного для Росії, зокрема, про її поділ на регіони. Про це він сказав 23 грудня під час виступу на засіданні клубу "Російський кругозір", відеозапис якого опубліковано на YouTube, повідомляють Патріоти України.

Хазін сказав, що новообраний президент США нібито виступає за регіоналізацію світу, в рамках якої Україна відходить в сферу впливу РФ.

Другий варіант, на думку Хазіна, являє собою поділ України.

При цьому він підкреслив, що у Києва не повинно бути армії і промисловості.

Нагадаємо, СБУ 31 серпня 2015 року повідомили, про заборону Хазіну в'їзду на територію України. У 1997-1998 роках він був заступником начальника економічного управління президента Росії. Тепер є членом експертної ради "Економіка і етика" при патріархові московському і всієї Русі та членом громадської ради Федеральної служби по тарифах.

"Готовность к обострению, или Зачем "гибридам" на Донбассе секретная российская "Тирада", - Жирохов

четвер, 21 березень 2019, 14:13

Резкое усиление боевых возможностей украинской группировки на Донбассе не могло не вызвать серьезного опасения у российского военного командования. Причем если от некоторых реальных угроз россияне приняли просто меры ограничительного характера - как, н...

Проблему можна вирішити швидше: Політолог назвав головну помилку на Донбасі і єдиний вихід для Путіна

четвер, 21 березень 2019, 13:58

За словами Віктора Небоженка, формат зустрічі чотирьох представників, США, ЄС, РФ і України, є найкращим для вирішення проблеми Донбасу. "Женевський формат" переговорів, за участю представників України, Росії, Європейського союзу і США, є єдиним варіан...