"Поділ України та ліквідація українців": У Росії зробили гучну заяву (відео)

Чиновник РФ підкреслив, що у Києва не повинно бути армії і промисловості.

Михайло Хазін. Фото: "Фейсбук"

Колишній чиновник адміністрації президента РФ, економіст Михайло Хазін висловився про варіанти майбутнього України, вигідного для Росії, зокрема, про її поділ на регіони. Про це він сказав 23 грудня під час виступу на засіданні клубу "Російський кругозір", відеозапис якого опубліковано на YouTube, повідомляють Патріоти України.

Хазін сказав, що новообраний президент США нібито виступає за регіоналізацію світу, в рамках якої Україна відходить в сферу впливу РФ.

Другий варіант, на думку Хазіна, являє собою поділ України.

При цьому він підкреслив, що у Києва не повинно бути армії і промисловості.

Нагадаємо, СБУ 31 серпня 2015 року повідомили, про заборону Хазіну в'їзду на територію України. У 1997-1998 роках він був заступником начальника економічного управління президента Росії. Тепер є членом експертної ради "Економіка і етика" при патріархові московському і всієї Русі та членом громадської ради Федеральної служби по тарифах.

Хіти тижня. Перша реакція РПЦ на створення в Україні помісної православної церкви

неділя, 16 грудень 2018, 23:05

У РПЦ заявили, що Українська православна церква Московського патріархату не припинятиме своєї діяльності і після створення в Україні єдиної автокефальної помісної православної церкви. Про це повідомив прес-секретар патріарха Московського і всієї Русі К...

Хіти тижня. Волкер пропонує Україні стратегічно невірну і дуже небезпечну річ, - український філософ

неділя, 16 грудень 2018, 22:30

Україна повинна вибрати один з двох варіантів - або ми ведемо війну і обговорюємо війну в комплексі, або ми розриваємо ці питання окремо, як цього хоче Росія. До сих пір ми не вели прямих переговорів з агресором, якщо не враховувати переговорів, які ве...