"Україна - королева східної Європи": Відомий музикант розповів про різницю між українцями та росіянами

"Дракона треба добивати. Поки в нього ослабли лапки. Зволікання смерті подібне".

Джерело: Исрагео

Андрій Гаврилов, відомий піаніст і диригент російського походження, який нині живе у Швейцарії, відвідав Україну, а враження поділився на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

"Народ прекрасний. Талановитий, добрий, креативний, гарний. Влада жахлива. Народ не звільнений. Комуністично-олігархічне, бюрократичне ярмо не знищене. Надії мало. Але, на відміну від РФ, ярмо ослаблене Майданом гідності. Дракона треба добивати. Поки в нього ослабли лапки. Зволікання смерті подібне.

Драматична різниця з РФ — тут немає бидлячого самовдоволення. Ясно, що немає й імперськості. Звільнити творчий потенціал: Україна — королева східної Європи. Шанси є, і чималі."

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Демарш MARUV на концерті у Києві став темою дня в РФ

неділя, 16 червень 2019, 14:49

Відмова української співачки MARUV відповідати на запитання журналіста каналу "1+1" про приналежність Криму викликала ажіотаж у Росії. Топ-ЗМІ РФ зробили новину темою дня, а користувачі масово підхопили її в коментарях, передають Патріоти України. Росі...

"Найважливіше в історії з Голуновим – знищити замовників цієї справи", - Латиніна

неділя, 16 червень 2019, 14:25

Після мітингів така ймовірність стала набагато меншою, переконана журналістка. Найважливішим у ситуації із затриманням і звільненням російського журналіста Івана Голунова було покарати замовників справи, заявила 15 червня в ефірі радіостанції "Эхо Моск...