"Україна - королева східної Європи": Відомий музикант розповів про різницю між українцями та росіянами

"Дракона треба добивати. Поки в нього ослабли лапки. Зволікання смерті подібне".

Джерело: Исрагео

Андрій Гаврилов, відомий піаніст і диригент російського походження, який нині живе у Швейцарії, відвідав Україну, а враження поділився на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

"Народ прекрасний. Талановитий, добрий, креативний, гарний. Влада жахлива. Народ не звільнений. Комуністично-олігархічне, бюрократичне ярмо не знищене. Надії мало. Але, на відміну від РФ, ярмо ослаблене Майданом гідності. Дракона треба добивати. Поки в нього ослабли лапки. Зволікання смерті подібне.

Драматична різниця з РФ — тут немає бидлячого самовдоволення. Ясно, що немає й імперськості. Звільнити творчий потенціал: Україна — королева східної Європи. Шанси є, і чималі."

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Як я отримувала водійські права в Америці", - українська журналістка

вівторок, 22 жовтень 2019, 23:45

Із закордонними водійськими правами у США можна їздити лише кілька місяців. "Із теорією все просто: вивчаєш правила штату, далі у додатку на телефоні тренуєшся проходити пробні тести і потім складаєш іспит у найближчому відділку DMV. «Ти звідки, з Німе...

Хіти тижня. 10 причин, чому вам слід їсти яблука

вівторок, 22 жовтень 2019, 22:30

Хрумкі, соковиті, корисні, ще й недорого коштують - усе це про яблука! 10 причин, чому яблука корисні для здоров’я, - передають Патріоти України з посиланням на Healthline.