Подвиги "Яценюка" в Придністров'ї: Стало відомо, хто насправді зображений на світлині

Насправді на фото зображений В'ячеслав Артеменко, який у Придністров'ї командував гарнізоном УНА-УНСО.

"Яценюк" на фото зі справи СК РФ виявився соратником Корчинського. Фото:Українська правда

Чоловіком на архівному фото членів УНА-УНСО в Придністров'ї, якого російське слідство впізнало як українського екс-прем'єра Арсенія Яценюка, виявився соратник Дмитра Корчинського В'ячеслав Артеменко. Про це сам Артеменко повідомив сайту Українська правда, передають Патріоти України.

Він прокоментував звинувачення Росії на адресу Яценюка щодо участі екс-прем'єра в придністровському конфлікті. Зокрема, Артеменко підтвердив, що брав участь в бойових діях в Придністров'ї і Чечні, і це також зафіксовано в літературних творах, зокрема в книзі лідера організації "Братство" Дмитра Корчинського "Війна в натовпі".

За його словами, фотографія зроблена в Рашкові (Придністров'я, Молдова), де він командував гарнізоном УНА-УНСО.


"Мене там фотографували, хоча у мене особисто немає фотографій з Придністров'я. Я усвідомлював наслідки і зараз усвідомлюю. Я не цікавлюся своїм минулим, я його прожив", - сказав Артеменко, зазначивши, що зараз "мирно вирощує кавуни".

В'ячеслав Артеменко

Сам Корчинський також підтвердив, що на фотографії, яку в середу оприлюднила прес-секретар Яценюка, зображений Артеменко.

Спланована спецоперація: неочікувана версія подій у стінах Ради за участю підполковника Киви

середа, 16 жовтень 2019, 21:28

Зразок самопожертви заради ідеї. Треба переходити на чаї. Бажано заспокійливі. Для себе вирішую після Свят звернутися до міністра МВС України з листом щодо дострокового присвоєння Киви звання "полковник

Хтось замітає сліди?: У мережі показали велику пожежу в Росії на базі ГРУ (відео)

середа, 16 жовтень 2019, 20:59

Пожежа сталася в адміністративному корпусі військової частини, розташованому в провулку Бестужева в місті Сочі. У російському місті Сочі сталася пожежа у військовій частині, яку в мережі називають базою "ПВК Вагнера" Головного розвідувального управлінн...