Подвиги "Яценюка" в Придністров'ї: Стало відомо, хто насправді зображений на світлині

Насправді на фото зображений В'ячеслав Артеменко, який у Придністров'ї командував гарнізоном УНА-УНСО.

"Яценюк" на фото зі справи СК РФ виявився соратником Корчинського. Фото:Українська правда

Чоловіком на архівному фото членів УНА-УНСО в Придністров'ї, якого російське слідство впізнало як українського екс-прем'єра Арсенія Яценюка, виявився соратник Дмитра Корчинського В'ячеслав Артеменко. Про це сам Артеменко повідомив сайту Українська правда, передають Патріоти України.

Він прокоментував звинувачення Росії на адресу Яценюка щодо участі екс-прем'єра в придністровському конфлікті. Зокрема, Артеменко підтвердив, що брав участь в бойових діях в Придністров'ї і Чечні, і це також зафіксовано в літературних творах, зокрема в книзі лідера організації "Братство" Дмитра Корчинського "Війна в натовпі".

За його словами, фотографія зроблена в Рашкові (Придністров'я, Молдова), де він командував гарнізоном УНА-УНСО.


"Мене там фотографували, хоча у мене особисто немає фотографій з Придністров'я. Я усвідомлював наслідки і зараз усвідомлюю. Я не цікавлюся своїм минулим, я його прожив", - сказав Артеменко, зазначивши, що зараз "мирно вирощує кавуни".

В'ячеслав Артеменко

Сам Корчинський також підтвердив, що на фотографії, яку в середу оприлюднила прес-секретар Яценюка, зображений Артеменко.

ЄС не визнає вибори президента Білорусі і запроваджує саннкції

субота, 15 серпень 2020, 13:11

Українська влада поставлена у делікатну ситуацію. Зеленському важку буде догодити обом сторонам: "Мордору Плюс" - "Тайожному союзу" та колективному Заходу. Європейський Союз не визнає результати виборів президента у Білорусі, і починає роботу над запро...

З архіву ПУ. Муженко назвав прессекретарку Президента України некомпетентною провокаторкою

субота, 15 серпень 2020, 13:00

Прессекретарка президента України Юлія Мендель заявляла, що українські військові на Донбасі обстрілюють бойовиків у відповідь на провокаційні обстріли зі шкіл і лікарень. "Це дуже серйозне звинувачення у бік української армії. Це говорить або про, м'як...