
Колишній президент України Віктор Ющенко порівняв ситуацію на Донбасі і в нацистській Німеччині. Про це він повідомив в ефірі українського телеканалу, зазначають Патріоти України.
Ющенко вважає, що жителі самопроголошених Донецької і Луганської народних республік ( "ДНР і ЛНР") є жертвами пропаганди. Він підкреслив, що в даний момент на цій території неможливе проведення виборів під егідою Києва, бо за чотири роки військового конфлікту самосвідомість жителів регіону сильно змінилася. На думку Ющенка, схожа ситуація склалася після поразки Німеччини у Другій світовій війні.
"Чому в Німеччині в 1945 році не проводили вибори на американській, французькій, британській територіях? Чому в 1946 році там не проводили вибори, (Адольфа) Гітлера ж уже не було. Чому не було виборів в 1947 році?", - задався питанням Ющенко.
Також екс-президент не зміг відповісти на своє ж запитання про те, як показати населенню Донбасу, що Київ є його "другом". При цьому він зазначив, що жителі "ДНР і ЛНР" не "протилежні" до решти населення України.
Розвідувальна спільнота Великої Британії в своєму огляді проаналізувала серію українських ударів по окупованому Росією Криму та констатувала розширення можливостей України щодо нанесення ударів по Кримському мосту, передають Патріоти України. Зокрема, ...
Доля окупованого Криму залежить і від політичних рішень президента Росії Володимира Путіна, і від неспроможності ворога налагодити логістику на півострові, критично важливої для наступу загарбників. Таку думку висловив український журналіст, публіцист ...