Поліція Ізраїлю проводить розслідування: Прем'єр Нетаньяху запідозрений у відмиванні значної суми грошей

Це може стати найбільшою корупційною справою проти ізраїльського прем'єра.

Перевірка йде вже кілька місяців. Фото: bbc.comІзраїльська поліція перевіряє відомості, які можуть лягти в основу розслідування щодо ізраїльського прем'єра Біньяміна Нетаньяху. За повідомленням ЗМІ Ізраїлю, ізраїльська фіскальна служба вважає, що Нетаньяху причетний до відмивання грошей, передають Патріоти України з посиланням на сайт Нескучные новости. - Поліцейські вважають, що надати допомогу в розслідуванні їм зможе один з колишніх вищих чиновників в канцелярії глави уряду Ар'є Херо.

Дослідча перевірка факту перекладу фінансів на рахунок Нетаніягу або його близьких ведеться вже кілька місяців. Зазначається, що в разі, якщо поліція знайде підстави для порушення поліцейського розслідування підозр щодо Нетаньяху перевіряється за епізодами, це стане найбільшою корупційною справою, яка будь-коли висувалася проти нього.

Порушення кримінальної справи однозначно призведе до відставки Нетаньяху з посади прем'єра, - так, принаймні, вважають в журналістських колах Ізраїлю. Представник Нетаньяху, ім'я якого не розкривається, заявив: "Прем'єр-міністр не чинив жодних протиправних дій".

Хіти тижня. Шерше ля фам: З'явилася кумедна фотожаба на бійку "слуг народу" в Раді

субота, 14 грудень 2019, 3:00

На бійку між народними депутатами з фракції "Слуга народу" Гео Леросом і Максимом Бужанським, яка у четвер, 5 грудня, сталася у Верховній Раді, з гумором відреагували в мережі. Фотожабу з цього приводу опублікував політолог Олексій Голобуцький в своєму...

Хіти тижня. Насолода і уникнення страждань: В’ятрович показав, чим прославився новий глава Інституту нацпам’яті

субота, 14 грудень 2019, 2:00

Фахівець із гедонізму очолить Український інститут національної пам'яті? "Фахівець із гедонізму очолить Український інститут національної пам'яті? Участь Антона Дробовича у фінансованому російськими олігархами проєкті вже є підставою для занепокоєння д...