Поліція Ізраїлю проводить розслідування: Прем'єр Нетаньяху запідозрений у відмиванні значної суми грошей

Це може стати найбільшою корупційною справою проти ізраїльського прем'єра.

Перевірка йде вже кілька місяців. Фото: bbc.comІзраїльська поліція перевіряє відомості, які можуть лягти в основу розслідування щодо ізраїльського прем'єра Біньяміна Нетаньяху. За повідомленням ЗМІ Ізраїлю, ізраїльська фіскальна служба вважає, що Нетаньяху причетний до відмивання грошей, передають Патріоти України з посиланням на сайт Нескучные новости. - Поліцейські вважають, що надати допомогу в розслідуванні їм зможе один з колишніх вищих чиновників в канцелярії глави уряду Ар'є Херо.

Дослідча перевірка факту перекладу фінансів на рахунок Нетаніягу або його близьких ведеться вже кілька місяців. Зазначається, що в разі, якщо поліція знайде підстави для порушення поліцейського розслідування підозр щодо Нетаньяху перевіряється за епізодами, це стане найбільшою корупційною справою, яка будь-коли висувалася проти нього.

Порушення кримінальної справи однозначно призведе до відставки Нетаньяху з посади прем'єра, - так, принаймні, вважають в журналістських колах Ізраїлю. Представник Нетаньяху, ім'я якого не розкривається, заявив: "Прем'єр-міністр не чинив жодних протиправних дій".

Хіти тижня. Евакуювати нікого не збираються: Що відбувається в Северодвінську після вибуху ядерної ракети

середа, 21 серпень 2019, 0:35

​Військову базу під російським Архангельському, де стався потужний вибух, пов'язаний з витоком радіації, в світовій пресі вже назвали «Новим Чорнобилем». Як відомо, вибух на полігоні в 40 кілометрах від міста Северодвінськ прогримів ще 8 серпня. Деякий...

З "Прямим" не вийшло, "ми йдемо до Вас"? Богдан хоче отримати контроль над "112 Україна", і для цього вже залучили СБУ

вівторок, 20 серпень 2019, 23:15

Мета глави ОПУ, нібито, отримати контроль над найрейтинговішим інформаційним каналом країни та вивести його зі сфери впливу Медведчука — близького друга президента РФ Путіна. СБУ відкрила кримінальне провадження щодо телеканалу 112 Україна, і до цього ...