Поліція Ізраїлю проводить розслідування: Прем'єр Нетаньяху запідозрений у відмиванні значної суми грошей

Це може стати найбільшою корупційною справою проти ізраїльського прем'єра.

Перевірка йде вже кілька місяців. Фото: bbc.comІзраїльська поліція перевіряє відомості, які можуть лягти в основу розслідування щодо ізраїльського прем'єра Біньяміна Нетаньяху. За повідомленням ЗМІ Ізраїлю, ізраїльська фіскальна служба вважає, що Нетаньяху причетний до відмивання грошей, передають Патріоти України з посиланням на сайт Нескучные новости. - Поліцейські вважають, що надати допомогу в розслідуванні їм зможе один з колишніх вищих чиновників в канцелярії глави уряду Ар'є Херо.

Дослідча перевірка факту перекладу фінансів на рахунок Нетаніягу або його близьких ведеться вже кілька місяців. Зазначається, що в разі, якщо поліція знайде підстави для порушення поліцейського розслідування підозр щодо Нетаньяху перевіряється за епізодами, це стане найбільшою корупційною справою, яка будь-коли висувалася проти нього.

Порушення кримінальної справи однозначно призведе до відставки Нетаньяху з посади прем'єра, - так, принаймні, вважають в журналістських колах Ізраїлю. Представник Нетаньяху, ім'я якого не розкривається, заявив: "Прем'єр-міністр не чинив жодних протиправних дій".

Офіційний Берлін заперечив наявність планів евакуації родин німецьких дипломатів з України, про що повідомили ЗМІ

субота, 22 січень 2022, 22:32

Міністерство закордонних справ Німеччини відреагувало на публікацію німецької газети Bild про плани Берліну евакуювати родичів дипломатів з України. У міністерстві заявили, що ця інформація не відповідає дійсності, повідомляють Патріоти України з посил...

МММщик сподівається на мир: Пушилін розповів, як працює "донецька" розвідка в Україні

субота, 22 січень 2022, 21:58

«Сейчас наша разведка работает, и мы понимаем: где, в каком месте скопление того или иного вооружения и предпринимаем соответствующие шаги. Мы, конечно, рассчитываем, что найдется возможность поймать тонкий баланс, чтобы не допустить развязывания полно...