
Незважаючи на складність вступу України в НАТО, керівництву країни варто використовувати всі можливості співпраці з Альянсом по повній. Про це заявив колишній президент України Леонід Кучма під час Щорічної зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES), яку організував Фонд Віктора Пінчука, зазначають Патріоти України.
"Ми 27 років заявляємо, що наш курс на НАТО. Але я сьогодні не чую, щоб європейський лідер країни-члена НАТО, який би публічно сказав: "Давайте приймемо Україну в НАТО". Вони ж добре розуміють, що за цим завжди стоїть Росія. Тому заявляти про курс на НАТО можна, але очікувати що так буде…", - сказав Кучма.
"Сьогодні президент сказав, що не треба давати нездійсненних обіцянок. Зараз виконати наше бажання, щоб Україна стала членом НАТО не можна аж ніяк. Але співпрацювати із Альянсом на 100% і використовувати всі можливості потрібно, адже НАТО – це насамперед політична структура, а вже потім - військова. Політику блоку теж треба використовувати в наших інтересах, дай Боже, щоб так і було", - додав другий президент України.
Розвідувальна спільнота Великої Британії в своєму огляді проаналізувала серію українських ударів по окупованому Росією Криму та констатувала розширення можливостей України щодо нанесення ударів по Кримському мосту, передають Патріоти України. Зокрема, ...
Доля окупованого Криму залежить і від політичних рішень президента Росії Володимира Путіна, і від неспроможності ворога налагодити логістику на півострові, критично важливої для наступу загарбників. Таку думку висловив український журналіст, публіцист ...