"ПолюсНеВаш": НАТО перекидає сухопутні сили для протистояння агресії Росії в Арктиці

Разом із британськими військовими на новій базі в Норвегії будуть знаходитися солдати США, Норвегії та Нідерландів.

Гевін Вільямсон. Фото: TheUK.one.

Велика Британія в 2019 році відправить 800 військовослужбовців до Норвегії, де буде розгорнуто нову військову базу. Про це заявив міністр оборони Великої Британії Гевін Вільямсон, повідомляють Патріоти України.

Вільямсон назвав цю операцію частиною "стратегії оборони Арктики" від імовірної російської загрози. Глава оборонного відомства сказав, що Сполучене Королівство змушене реагувати на активність російських підводних човнів у регіоні, яка, за його словами, "близька до рівня часів "холодної війни".

Разом із британськими військовими на новій базі в Норвегії будуть також солдати США, Норвегії та Нідерландів. Загалом понад 3 тисячі військовослужбовців. Вони братимуть участь у майбутніх військових навчаннях - найбільших із часів закінчення "холодної війни". До цих навчань буде залучено 40 тис. військових із понад 30 країн-членів і партнерів НАТО.

Маневри відбудуться в жовтні і листопаді. Повідомляється, що в навчаннях візьмуть участь 130 літаків, 70 кораблів і понад 10 тис. транспортних засобів. Сценарій навчань - гіпотетичне вторгнення біля берегів Норвегії.

"Ліпше померти гордо, аніж повзати на колінах": Призначений Зеленським глава Київської ОДА подав у відставку

неділя, 20 жовтень 2019, 13:30

Голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян не пояснив причини своєї відставки, заяву він підписав сьогодні. Голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян написав заяву про звільнення. Про це він повідоми...

Хіти тижня. "Зеленського у Ростов не пустять. У нього земля палатиме під ногами", - Портников

неділя, 20 жовтень 2019, 13:00

У Росії є проста мета – дестабілізувати Україну. І Зеленського вона просто хоче використати як інструмент цієї дестабілізації. «У Росії є проста мета – дестабілізувати Україну. І Зеленського вона просто хоче використати як інструмент цієї дестабілізаці...