"ПолюсНеВаш": НАТО перекидає сухопутні сили для протистояння агресії Росії в Арктиці

Разом із британськими військовими на новій базі в Норвегії будуть знаходитися солдати США, Норвегії та Нідерландів.

Гевін Вільямсон. Фото: TheUK.one.

Велика Британія в 2019 році відправить 800 військовослужбовців до Норвегії, де буде розгорнуто нову військову базу. Про це заявив міністр оборони Великої Британії Гевін Вільямсон, повідомляють Патріоти України.

Вільямсон назвав цю операцію частиною "стратегії оборони Арктики" від імовірної російської загрози. Глава оборонного відомства сказав, що Сполучене Королівство змушене реагувати на активність російських підводних човнів у регіоні, яка, за його словами, "близька до рівня часів "холодної війни".

Разом із британськими військовими на новій базі в Норвегії будуть також солдати США, Норвегії та Нідерландів. Загалом понад 3 тисячі військовослужбовців. Вони братимуть участь у майбутніх військових навчаннях - найбільших із часів закінчення "холодної війни". До цих навчань буде залучено 40 тис. військових із понад 30 країн-членів і партнерів НАТО.

Маневри відбудуться в жовтні і листопаді. Повідомляється, що в навчаннях візьмуть участь 130 літаків, 70 кораблів і понад 10 тис. транспортних засобів. Сценарій навчань - гіпотетичне вторгнення біля берегів Норвегії.

Гра з вогнем: До Києва їде емісар Трампа, домовлятись з Зеленським про таємну допомогу проти Байдена - ЗМІ

вівторок, 26 травень 2020, 0:18

Судячи з прес-конференції шостого президента, равно віддалений баланс тримати він не буде: "наживка" вже заглочена, і Україна ризикує вляпатись у міжнародний скандал, як іноземна держава, що посміла влізти у внутрішню політику США. Глава США Дональд Тр...

Межа «Мінська» - плани «А», «Б» і «С»: Як Зеленський домовлятиметься з Путіним щодо Донбасу

понеділок, 25 травень 2020, 23:50

Україна має плани «А», «Б» і «С» – так говорить президент Володимир Зеленський про закінчення війни на Донбасі. За рік зупинити її не вдалося, але план «А» – Мінські домовленості – все ще в силі, зазначають Патріоти України. Як довго цей формат ще п...