Польща допоможе українській армії в підготовці розвідників

Військові інструктори дружньої держави, котрі здобули передовий досвід НАТО, приїдуть до України.

Польські спецпризначенці

Про це в інтерв'ю УНІАН повідомив начальник Генерального Штабу Збройних сил України Віктор Муженко, який перебуває в штаб-квартирі НАТО, де у нього відбулася низка двосторонніх зустрічей, зазначають Патріоти України.

"Під час зустрічі з начальником Генерального Штабу Польщі ми говорили про направлення їх військовослужбовців в якості інструкторів для підготовки наших військовослужбовців. Йдеться про підготовку розвідувальних підрозділів ", - зазначив генерал.

Польща допоможе Збройним Силам України в підготовці розвідувальних підрозділів

За словами начальника ГШ ЗСУ, з цього питання вже є "принципове погодження, і залишилися тільки процедурні питання". "Я думаю, найближчим часом ці військовослужбовці вже будуть в Україні, і будуть надавати нам допомогу в підготовці наших військовослужбовців", - додав Муженко.

Крім того, начальник Генштабу ЗСУ зустрівся з колегами з Канади, Румунії, Грузії, Естонії, Латвії, Туреччини.

Вимушений шлях Фенікса

неділя, 21 квітень 2024, 16:27

21 квітня 2019 року я написав, що Україна «зловила» феномен, який траплявся і у наших сусідів (нині членів ЄС і НАТО). Лідери і політичні сили, які домоглись фактичної незалежності або найбільше для неї зробили, проводили країну через вогонь і страждан...

Цілили по портовій інфраструктурі: Окупанти вдарили балістикою по Одещині, є постраждалі

неділя, 21 квітень 2024, 15:32

У неділю, 21 квітня, країна-агресор Росія вдарила балістикою по Одеській області, унаслідок чого постраждали четверо людей. Про це повідомили Сили оборони півдня у Telegram, передають Патріоти України. «Ворог продовжує точкові ракетні удари. Пообіді вд...