Понад 70 років тому сталінський режим почав виселення кримських татар з рідної землі. Сьогодні події в Криму розвиваються за схожим сценарієм - Турчинов

​Путінська Росія намагається знищити історичну пам'ять кримських татар, наголосив секретар РНБО.

Депортація кримськотатарського народу. Ілюстрація:http://turchynov.com/

Секретар РНБО Олександр Турчинов зробив жорстку заяву в річницю депортації кримських татар. Про це йдеться в особистому блозі очільника РНБО, передають Патріоти України.

"Понад 70 років тому тоталітарний сталінський режим почав широкомасштабну операцію по виселенню кримських татар з рідної землі. Близько двохсот тисяч осіб всього за два дні відправили в місця заслання за тисячі кілометрів від Батьківщини.

Сьогодні події в Криму розвиваються за схожим сценарієм. Путінська Росія, анексувавши півострів, намагається знищити національну свідомість, історичну пам'ять, культурні традиції і гідність кримських татар. Всі прояви непокори і неприйняття анексії жорстко придушуються, активістів арештовують і засуджують за надуманими звинуваченнями.

Переслідування корінного народу, заборона росіянами діяльності Меджлісу, який не пішов на співпрацю з окупантами, створення атмосфери страху, репресії, перетворення півострова на військову базу, - ось далеко не повний перелік наслідків окупації Криму Росією.

Агресори в усі часи розуміли тільки силу, тому відповідь може бути тільки одна - сильна консолідована позиція всіх цивілізованих країн проти агресивних проявів зовнішньої політики РФ. Груба жорстока сила ніколи не переможе правду і справедливість.

Упевнений, що кримські татари і ті, хто був змушений покинути свої будинки, повернуться додому - в українському Криму!" - підсумував Турчинов.

Аеродром у Мелітополі горить досі: Спливли нові деталі нищівного удару ЗСУ по окупантах

понеділок, 4 липень 2022, 15:56

Збройні сили України 3 липня завдали нищівних ударів по летовищу в Мелітополі, де російські окупанти влаштували свою базу. За добу після ударів аеродром продовжує горіти, над ним піднімається чорний дим, який видно на десятки кілометрів, передають Патр...

"Боєприпаси всі – в повітря": Гіркін запанікував через удар ЗСУ по складу окупантів у Сніжному

понеділок, 4 липень 2022, 15:50

Колишній ватажок терористичного угрупування "ДНР" Ігор Гіркін (Стрєлков) вкотре запанікував через удари Збройних Сил України по тилу окупантів. Він підтвердив розгром складу боєприпасів у Сніжному Донецької області, передають Патріоти України. Гіркін н...